Bolt - Gyakori kérdések

Keresés ételek, italok - élelmiszerek témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Az Ammerlander trappistasajt minőségi?

Vagy melyek a boltokban kapható minőségi sajtok?

3
A magyar bolti húsok, miért ilyen íztelenek sokszor?

Sertés, és csirkén is észreveszem manapság hogy valami nem stimmel.

6
Meg lehet keresni egy termeket cimke alapjan, hogy mely boltokba szallutja ki a termeket?

Kaptam egy nagyon finom szendvicset, de valoszinu nem is erdekli oket, h en azt hol vehetnem meg. Van valami otlet ra, hogy hol tudom meglesni az ertekesitesi helyszineit?

4
Hová lett a Mizo rudi?

Skandalum!! Pár évvel ezelőtt megnéztem a túró rudik összetevőit. Lehet, hogy hiba volt. Mindent tartalmaztak, csak túrót és rudit nem. A sajátmárkás termékek többsége nem is túróból van, hanem növényi zsírból. Ami véletlenül túróból van, abban is a legbővebb...

8
Hol lehet kockacukrot kapni?

Hát ez nagyon hülye kérdés valószínűleg.. Nézzétek el, kezdő felnőtt vagyok:,) Ha esetleg az lenne a válasz, hogy bármelyikben, akkor segítsetek mi körül keressem légyszi. Előre is köszönöm

7
Aldi-s rágó vélemény?

Ma láttam vásárlás közben a pénzárnál. Külsőre egyértelműen Airwaves másolat volt, és gondolom maga a rágó is az. Volt lila és piros (cherry). Ez a kettő érdekelne. Van olyan jó mint az Airwaves? Vagy legalább a maga kategóriájában jó?

3
Négercsókot vagy ahhoz hasonló édességet árulnak még valahol?

Budapesten élek, több boltban is kerestem, de nem találtam.

11
Van Budapesten olyan vendéglátó egység, bolt, ahol a bolognai spagettit úgy készítik vagy már elkészítetten árulják, hogy nincs rajta bazsalikom vagy majoránna?

A multiknál kapható kész mirelit spagettire is gondolok. Jellemző, hogy sajtszórás nincs rajta, de bazsalikom igen.

13
Milyen az előrecsomagolt bolti gofri?

Milyen ízű? Finom, érdemes megkóstolni? Nagyon “tartósított gépízű” vagy azért hasonlít a házilag elkészített otthoni gofrira? Láttam már Sparban is meg Auchanban is simát, csokisat illetve kókuszos-csokisat.

19
A Penny-ben kapható Dárdás vagdalthúsnak miért lett olyan rossz íze?

Régebben sokkal finomabb volt és a színes is rózsaszínebb volt. Viszont most vettem pár napja egy dobozzal és egész más lett az íze és az állaga is. Nincs semmi hús illata és a színe is olyan fakó semmilyen lett. Tud esetleg valaki erről valamit?

5
Miért nem lehet 10 doboz tejnél többet venni?

Nem értem az értelmét... Ráadásul ha kétszer fordulok a boltban, akkor ugyanott vagyok, mint ahol lennék, ha engednék... Hülyeség az egész, akkor miért kellett ezt bevezetni?

12
Lehet még valahol kapni laprágót?

Sehol sem látok már, már Orbitból is csak a drazsés van mindenhol.

5
Mik lehetnek a bolti tésztában azok a kis fekete pöttyök?

Leginkább a kifőzöttben szoktam látni

6
Miért lett ennyire vízizű felfújtak a bolti csirkemellek?

Szó szerint olyan mintha telenyomnák injekcióval őket...

5
Hol érdemes húst beszerezni? Hentes vagy üzletlánc? Piac kilőve, mert nincs a közelben

Az üzletláncokban kapható tálcás húsok, pl egy Master good, gondolom azért alaposan ellenőrízve van, mármint maga a telephely. Míg egy sarki kis magánhentest, nem ellenőríznek annyira. Én még sose vettem szerencsére büdös húst, általában jó minőségű dobozos húst...

10
Hol kapható Budapesten lila karfiol?

Az is érdekel, ha egyszer-egyszer akad valahol, de ha van esetleg olyan árus, ahol rendszeresen tudnék vásárolni, annak még jobban örülnék.

2
Melyik bejgli a kedvenced?

És ha nem házi, akkor melyik bolt árulja?

15
Hogyhogy ennyivel olcsóbb?

Ma láttam a Spar-ban halloween-es Oreo kekszet. Ugyanúgy 154 gramm mint a sima, viszont míg a sima 700 forint volt, ez a halloween-i 550 forint. Nem volt akcióban sem, így nem értem ez miért ennyivel olcsóbb (nem annyira sokkal azért, de jobb mint a 700).

4
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!