Bolt - Gyakori kérdések
Keresés ételek, italok - élelmiszerek témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Vagy melyek a boltokban kapható minőségi sajtok?
Sertés, és csirkén is észreveszem manapság hogy valami nem stimmel.
Kaptam egy nagyon finom szendvicset, de valoszinu nem is erdekli oket, h en azt hol vehetnem meg. Van valami otlet ra, hogy hol tudom meglesni az ertekesitesi helyszineit?
Skandalum!! Pár évvel ezelőtt megnéztem a túró rudik összetevőit. Lehet, hogy hiba volt. Mindent tartalmaztak, csak túrót és rudit nem. A sajátmárkás termékek többsége nem is túróból van, hanem növényi zsírból. Ami véletlenül túróból van, abban is a legbővebb...
Hát ez nagyon hülye kérdés valószínűleg.. Nézzétek el, kezdő felnőtt vagyok:,) Ha esetleg az lenne a válasz, hogy bármelyikben, akkor segítsetek mi körül keressem légyszi. Előre is köszönöm
(Cornflakes corn flakes)
Ma láttam vásárlás közben a pénzárnál. Külsőre egyértelműen Airwaves másolat volt, és gondolom maga a rágó is az. Volt lila és piros (cherry). Ez a kettő érdekelne. Van olyan jó mint az Airwaves? Vagy legalább a maga kategóriájában jó?
Budapesten élek, több boltban is kerestem, de nem találtam.
A multiknál kapható kész mirelit spagettire is gondolok. Jellemző, hogy sajtszórás nincs rajta, de bazsalikom igen.
Milyen ízű? Finom, érdemes megkóstolni? Nagyon “tartósított gépízű” vagy azért hasonlít a házilag elkészített otthoni gofrira? Láttam már Sparban is meg Auchanban is simát, csokisat illetve kókuszos-csokisat.
Régebben sokkal finomabb volt és a színes is rózsaszínebb volt. Viszont most vettem pár napja egy dobozzal és egész más lett az íze és az állaga is. Nincs semmi hús illata és a színe is olyan fakó semmilyen lett. Tud esetleg valaki erről valamit?
Nem értem az értelmét... Ráadásul ha kétszer fordulok a boltban, akkor ugyanott vagyok, mint ahol lennék, ha engednék... Hülyeség az egész, akkor miért kellett ezt bevezetni?
kidobják vagy az ott dolgozók elvihetik?
Sehol sem látok már, már Orbitból is csak a drazsés van mindenhol.
Milyen gyakran szoktál bevásárolni?
Leginkább a kifőzöttben szoktam látni
Szó szerint olyan mintha telenyomnák injekcióval őket...
Az üzletláncokban kapható tálcás húsok, pl egy Master good, gondolom azért alaposan ellenőrízve van, mármint maga a telephely. Míg egy sarki kis magánhentest, nem ellenőríznek annyira. Én még sose vettem szerencsére büdös húst, általában jó minőségű dobozos húst...
Boltot is írjatok légyszi.
Az is érdekel, ha egyszer-egyszer akad valahol, de ha van esetleg olyan árus, ahol rendszeresen tudnék vásárolni, annak még jobban örülnék.
És ha nem házi, akkor melyik bolt árulja?
Ma láttam a Spar-ban halloween-es Oreo kekszet. Ugyanúgy 154 gramm mint a sima, viszont míg a sima 700 forint volt, ez a halloween-i 550 forint. Nem volt akcióban sem, így nem értem ez miért ennyivel olcsóbb (nem annyira sokkal azért, de jobb mint a 700).
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




