Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Étel alapokat keresek?

Étel alapokat keresek?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint a Knorr, Maggi csak valami egyébre, mert ezek nagyon unalmasak és nincs is túl sok. Pl valami indiai étel alapok, esetleg olyan márkák amiket nem elérhetőek tesco/auchan vonalon csak spécibb boltba vagy rendelni kell sem baj. Nagyon köszönöm!

2019. okt. 14. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Szafis termékek között vannak száraz/por állagú szószalapok, többek között indiai is (Indiai Álom a neve).

Általában paradicsomszószt és/vagy kókusztejszínt, valamint vizet kell hozzájuk adni, kikeverni, és összefőzni a hússal, de hús nélkül is el lehet készíteni.

Az Indiai Álom nem csípős. Én harissa fűszert (szintén Szafis) szoktam hozzá keverni, hogy csípős legyen.

Kókusztejszín helyett ki lehet próbálni sima tejszínnel is ezeket a porokat. Az indiai mellett még a vadast próbáltam, számomra mindkettő finom.

2019. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ez jónak tűnik! Fizikailag milyen boltokban lehet kapni a SZafi termékeket?
2019. okt. 15. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:

[link] (szószok rovat)

Tesco és Auchan nemzetközi konyha tele van curryfélékkel, teriyaki szósszal (thai, kínai, japán, indiai)

Lidl/Aldi ázsia heteken sok fajta van, de az aldiban német cuccok is szoktak lenni

Dm, Müller rengeteg német cucc ill vegán cuccok

Nyugati környékén van egy koreai bolt valahol

2019. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még ezek is


[link]

Metro is teli van érdekes kajákkal

2019. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!