Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Meg szabad még enni az almát,...

MrPifta kérdése:

Meg szabad még enni az almát, amit megrágtak az egerek?

Figyelt kérdés
Azt az almát, amit félig megrágtak, kidobtam. De a többit, amihez nem nyúltak? Vay elég sok baci kerülhet a gyümölcsre, ha csak végigtaperolják?

#rohadtalmazabálók
2019. nov. 21. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
NE edd meg ! Nagyon össze járhatták az egerek. Tele lehet mindenféle bacival. Nem éri meg!
2019. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Közel 4 hónapig voltam nagyon beteg egerek vizeletével és székletével terjedő arénavírus okozta agyhártyagyulladással.

Keress rá, megtudod mi ez!

Egyébként ha az almát többször, folyóvíz alatt alaposan megmosod, akkor megeheted, mert amit a piacon veszel sem tudod, hogy mi járkálta össze.

2019. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Most olvasom,hogy a többihez nem nyúltak,nincs megrágva. Akkor a többit forró,folyó vízben jó alaposan mosd meg,és fogyasztás előtt hámozd meg.
2019. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Ne edd meg ,nem ér annyit az egész mint pár darab alma!

Számtalan betegséget terjeszthetnek.

2019. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Hát én kidobnám. Mindenütt otthagyják a vizeletüket, az ürüléküket, szörnyű betegségeket terjesztenek, és az a szag amit maguk után hagynak, már eleve undorító.

Két évvel ezelőtt nekünk is tönkre tette az egér a betárolt téli almát, és hiába mostam le alaposan és hámoztam meg vastagon, a szagát nem tudtam eltüntetni, így az egész a komposzton végezte.

2019. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!