Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Fagyasztott szilvás gombóc...

Fagyasztott szilvás gombóc újra fagyasztása?

Figyelt kérdés

Véletlen nem raktam fagyasztóba a mirelit gombócokat, és kiengedett. Gyors bedobtam a fagyasztóba....menthető ez még. Ha újra megfagyott kifőzhetem vagy kuka?

Mennyi idő mire megfagy megint?



2019. dec. 13. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Hányszor kell még leírni, hogy kiolvadt élelmiszert TILOS visszafagyasztani?
2019. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Kuka. Ami egyszer fagyasztott állapotból kiengedett, azt nem szabad újrafagyasztani, csak ha közben megfőzted.
2019. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem kuka. Semmi bajotok nem lesz tőle.
2019. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom ki találta ki ezt a nem szabad visszafagyasztani dolgot, de csilliószor fagyasztottam már vissza kiolvadt húst, kajákat, akármit, szóval nyugodtan fagyaszd le.
2019. dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
#4: Megnyugodhatsz, nálad sokkal-sokkal okosabb emberek találták ki.
2019. dec. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
#5: Például olyanok, akik tudják, hogy egyetlen egy ember személyes tapasztalatai az égvilágon semmit nem jelentenek.
2019. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Aki amellett kardoskodik, hogy nem szabad húst visszafagyasztani, azoknak láthatóan fogalmuk sincs róla, hogy hányszor és hányszor vásárolnak a hentesnél lefagyasztott és kiolvasztott húsokat. Amiket aztán ők nyugodt szívvel lefagyasztanak, majd megeszik és csodák csodája még élnek! Mert remélem senki nem hiszi, hogy a péntekre berendelt húsok maradékát kidobja a hentes.

Ez a fagyasszam-ne fagyasszam történet túl van lihegve, az egyetlen titok csak annyi, hogy mennyire maradt friss a hús az első és a második fagyasztás esetén. A többszörös fagyasztás - friss hús esetén - mindössze annyi hátránnyal jár, hogy elfolyik a hús leve, ami az ízének nem szokott használni.

És most jöhet a lepontozás!:)

2019. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%

"azoknak láthatóan fogalmuk sincs róla, hogy hányszor és hányszor vásárolnak a hentesnél lefagyasztott és kiolvasztott húsokat"

Sehányszor.

Több üzletben dolgoztam hentesként, soha, sehol nem csináltak ilyet.

2019. dec. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

#8

Te is tudod, hogy ez nem igaz, vagy nem vagy hentes!...elvégre a net mindent elbír.

100 éve főzök, simán megállapítom már a pultban egy húsról, hogy fagyasztott volt vagy sem, de amikor a papír is átázik rajta, akkor ha lettek is volna kétségeim, azonnal elmúlnak.

Én úgy gondolom, hogy inkább fagyasztott legyen, mint büdös.

2019. dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!