Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen édességet vegyek neki?

Milyen édességet vegyek neki?

Figyelt kérdés

Volt ilyen Mikulás húzás az osztályban es gy olyan embert húztam aki glutenerzekeny,nem ehet cukrot és n M igaz tejet.

Vettünk neki a gy pusst egy zoknit és egy bögrét de ez nagyon kevésnek tűnik.az lenne a kérdésem h tudtok e ilyen édességeket mondani?és a ragoba van cukor?



2019. dec. 19. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kimondottan hozzáadott cukros dolgokat nem ehet, vagy semmilyen cukor tartalmú ételt? Sajnos nem igazán értek az étel allergiához.


Mert, ha az belefér, akkor esetleg valami aszalt gyümölcsöt vennék neki bio boltból. (de ugye annak is van természetes cukor tartalma) Vagy egy nagyon magas kakaótartalmú csokoládét. Vannak ilyen 97%-os ét csokik, lehet hogy van olyan fajta amiben nincs glutén vagy tej. De persze a címkét mindenképpen olvasd el, hogy mik az összetevők.

2019. dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Keresnék magas kakaótartalmú, vegán (a tej miatt) étcsokit. Amennyire tudom, glutén nincs ezekben, de javítson ki valaki, ha tévedek!


Vagy ha ennyire speckó diétán van, akkor amúgy szerintem egyáltalán nem ciki rákérdezni, hogy mi az, amit ehet és amit szívesen fogyaszt. :)

2019. dec. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

A kinder csokik glutenmentesek

En is az vagyok es szoktam enni ezeket

2019. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor glutén, tej, cukor?

Van egy ilyen paleo bon-nak nevezett csoki, az mindháromnak megfelel.

[link]

Az Auchanban és a Tescoban is lehet kapni.

2019. dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!