Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol tudok Budapesten natur...

Hol tudok Budapesten natur ramen noodles-t venni házi ramenhez?

Figyelt kérdés
2020. jan. 21. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
kínai boltokban.
2020. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
tokio plaza, azsia bt. webshopja is van mindkettonek, a vaasztekot meg tudod nezni. szerintem pandafoodon is lesz, nekik azt hiszem nincs boltjuk csak rendelni lehet toluk de oktogonnal atveheto szemelyesen egy bisztroban/etteremben
2020. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

+bulkshop, egzotikusfuszerek.hu. a neten ne noodles neven keresd, ha magyarul

irod be magyar oldalakat fog kiadni. vagy ha nem tudod, a noodles a teszta, mert a felmagyar kerdesed alapjan gondolom nem angolos vagy

2020. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
lidlben is szokott lenni néha
2020. jan. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Sziszi, tudom, hogy a noodles az a tészta, pont hogy azért írtam ramen noodlest mert nagyon is angolos vagyok, és nemigen használtam "rámen tésztát" a magyarban és csak nem hangzott természetesnek :P gondoltam, így is megérti mindenki és így is lett

2020. jan. 22. 09:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
oke, csak a keresesben tobbet segit, ha itthoni beszerzest tervezel :) de azert renelem segitettemigy is, joszandekbol irtam h igy keress mert sok helyet kiad igy :) jo fozocskezest.
2020. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Aldiban, Lidl-ben, Auchanban is lehet kapni, az egzotikus ételek között. Ha sürgősen kell, akkor szinte bármelyik boltban kapsz instant rameneket. Ha a hozzá adott ízesítő port nem használod fel, a tésztából ugyanúgy főzhetsz házi rament.
2020. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 milyen fajta ramenek? en sajnos ritkan talalok, melyik boltokban? bar azoknak a tesztaja altalaban olyan mint a sima smack leves, inkabb az izesites mint a teszta erdekel :D legalabbis meg finom ramentesztat instant ramenben nem ettem. egyebkent az elofozottek szerintem finomabbak, mint a rendes szaraz ramen tesztak, azsiaban is van minden fele. legutobb ott vettem indtant rament is, de a tesztaja ugyan olyan gagyi mint egy smack vagy knorr levesnek sajnos. viszont ha jo az izesitesuk, szeretem kiprobalni oket
2020. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!