Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ennek a gabonapehelynek mi a...

Hunter710 kérdése:

Ennek a gabonapehelynek mi a márkája?

Figyelt kérdés
Alapjaiban olyan, mint a Fitness, csak kis csokirudacskák vannak benne. A dobozát egy laza mozdulattal kidobtam még vásárláskor, ha jól emlékszem Aldiban lett véve (nem vagyok szenilis, csak a Tescoban és Sparban is voltam azon a héten és vettem sokfélét). Képet csatolok.

2020. jan. 24. 21:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Foto: [link]
2020. jan. 24. 21:01
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Ez az Aldis. A nevét nem tudom, de egyszer én is vettem ott ilyent. Valami fitness neve van talán.
2020. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ja fitness. 😂Jó vicc. Azt a 90 százalékuk tele van cukorral...
2020. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Kéne egy macska abba a kamrába, nem?!?!

"csokirudacskák "

:D

2020. jan. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Milyen macska? Azt gondolod egérkaki? Nem az! Van ilyen csokis gabonapehely :))
2020. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1,5 köszi a választ.

3: lehet igazad van, lehet hogy nem, mindenesetre nem azért eszem mert fogyózni szeretnék, egyszerűen szeretem

4: ha poén volt, akkor ok. Ha nem, akkor:kutyás vagyok, nem macskás; egér tuti nincs, újépítésű a ház; nem tartok ételt a kamrába. Meg hát nyilván nem enném meg az egér sz*rt :D



Amúgy megtetszett az íze ennek a gabonapehelynek, jól sejtettem akkor, hogy Aldis, veszek is :)


Még egy olyan kérdésem lenne -hátha valamelyikőtök tudja-, hogy gyártanak-e még olyan rizs- vagy zabformájú csokis zabpelyhet? Valamikor ovis vagy kisiskolás koromban ettem utoljára, a 90' években. Ha igen, akkor egy márkanevet kérnék szépen, régóta keresem már, nem tálaltam.

Köszi!

2020. jan. 25. 21:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem a lehet igazam van lehet nem. Fordítsd meg mindegyik ilyen agyoncukrozott "fitness" valamit, azt olvasd el. Vagy keress olyat amiben nincs sok cukor. Ezekkel nem nagyon fogsz diétázni, most szólok.
2020. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, félreolvastam, azt olvastam hogy a diéta miatt veszed. Bocsi, így viszont akkor egészségedre. 😀
2020. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!