Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van e Pécsen olyan élelmiszer...

Van e Pécsen olyan élelmiszer házhozszállítás ahol lehet készpénzzel fizetni?

Figyelt kérdés
Tesco biztonsági okokra hivatkozva nem fogad el készpénzt. Nyilván értem az okát, de szerintem jelen pillanatban az fontosabb lenne, hogy minél kevesebben menjenek el otthonról, én márpedig jelenleg nem tudom megoldani a fizetést kártyával... Ennyi erővel akkor már teljesen mindegy, hogy bankba megyek vagy boltba. Ezért kérdezem van e olyan hasonló szolgáltatás Pécsen ahol elfogadnak készpénzt, mert egy átlagos futárnál általában lehet pénz így gondolom cég függő, hogy elfogadják e.
2020. márc. 30. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Tesco soha nem is fogadott el kpt, előre fizettél; vagy hozta a futár a terminált. Veszélyes lenne nála annyi pénz, mivel egyedül jön-megy.

Amennyire én tudom, a többi nagyobb élelmiszeresnél is ugyanez van. Helyi kis cégekben gondolkozz szerintem, de olyanokat én nem ismerek sajna.

2020. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!