Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ki találta azt ki Magyarország...

Ki találta azt ki Magyarországon, hogy a tojásos nokedlit fejes salátával kell enni? És hogyan terjedt ez el?

Figyelt kérdés

2020. máj. 10. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Hol olvastad, hogy KELL???
2020. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell, CSAK szokás, mellesleg nem CSAK MO-on, hanem rengeteg egyéb helyen is.

Az oka, hogy a kettö passzol egymáshoz!

2020. máj. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy mitől passzol? Elég fura kombináció. Nekem a fejes salátához inkább egy steak passzol.
2020. máj. 10. 12:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a mondást, h ízlések és pofonok... .?
2020. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
És kérdező, Micimackó kedvenc ételéhez, a tojásos nokedlihez akkor szerinted mi jó?
2020. máj. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

"Nem értem, hogy mitől passzol? Elég fura kombináció. Nekem a fejes salátához inkább egy steak passzol."


Akkor a híba BENNED van, ha mindenki szerint passzol szerinted nem, akkor nem MINDENKI hülye! (Ez tipikusan az autópálya esete)

2020. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

az ételek hercege a tojásos nokedli fejes salátával..


Persze nagyon nem mindegy a nokedli minősége, mennyi tojásban fürdették, kőkemény, vagy puhácska a tojás, aztán az ecetes saláta milyen méretű, keserű-e a levele, vagy anzsengébb része jutott..amikor nem látják, akkor még a jobb helyeken is megisszák a levét a jobbansikerült salátának.


Úgy terjedt el, hogy aki ilyent evett egy családi ebéden, az kipróbálta otthon is..a menzai tojásos nokedli salátával nemigazán reklámértékü.

2020. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem "kell"....Én pl.nem eszem hozzá,pedig imádom a tojásos nokedli T :-)
2020. máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!