Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyiért lehet epret szedni...

Mennyiért lehet epret szedni idén?

Figyelt kérdés

Elsősorban a Budakalászi, illetve a Szentendrei és ezek környékén lévő eperföldekre mennék. Mennyiért (kilogrammos ár érdekelne) lehet szedni epret a Szeddmagad földeken? Illetve mik a tapasztalatok? Érdemes idén menni epret szedni?

Tapasztalatokat és a válaszokat előre is köszönöm!



2020. máj. 30. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fenn van a neten! Eperfold.hu


520 ft

2020. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
520????? Zalában 1200 volt tegnap szedd magad-ban, piacon meg ma 1650...
2020. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
2: nem zalára volt kíváncsi a kérdező!!
2020. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, közben én is megtaláltam az árakat :) Azért az furcsa, hogy Zalában miért kerül dupla annyiba az eper, mint itt, Pest környékén.. Mondjuk a piacon itt is sokba kerül az eper, de akkor sokkal jobban megéri leszedni..
2020. máj. 30. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mondod, három... Ugye attól én meg megjegyezhetem, hogy meglepődtem? Több köze volt a kérdéshez, mint annak, amit te idevakartál.
2020. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

???


Megirtam az 1.-ben amire a kérdező KONKRÉTAN kiváncsi volt. Erre te jössz, h a zalai példa relevánsabb?? 😂😂😂😂😂

2020. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!