Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet kapni olyan chipset...

Hol lehet kapni olyan chipset amit neked kell otthon kisutnod?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom kedvence de sajnos sehol se talalok

2020. jún. 2. 22:10
A kérdező szavazást indított:
En is szeretem
Nem szeretem
Nem ismerem
43 szavazat
1 2
 1/13 Barackoshányás ***** válasza:
91%
Néhány jobban felszerelt kisboltban
2020. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Vannak otthon készíthető receptek. Internet tele van ezzel.
2020. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Piacon, és úgy hívják hogy krumpli.
2020. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Én a helyi coopban szoktam látni,de előfordulhat kisboltokban,nagyá ruházakban (tesco,aldi,lidl) ne is keresd.
2020. jún. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyanra gondolsz ami ilyen kicsi (van bacon "mintájú" vagy hagymakarika) és ha forró olajban kisütöd megdagad ? :D
2020. jún. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk a coop-ba van.
2020. jún. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5os kommentelo igen azokra gondolok.
2020. jún. 3. 00:46
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Coop, meg ehhez hasonló üzletekben érdemes megnézni. Nálunk régen volt egy kisbolt a tulaj a Coop-al kötött szerződést hogy árulja a termékeiket akkoriban tőlük szerzett ilyeneket, de már bezárt ez a kisbolt. A nagyobb kimondott coop üzletekbe meg nem igazán látok. A kisebb üzletekben szokott lenni. Egyik kollégám Aro-s üzletben is vett már ilyeneket 2016 ban, aztán az is bezárt náluk mert felépült egy Spar aztán egy Lidl és azok tönkretették az ilyen kisboltokat. Nagyon régen 99 Ft-os üzletekben is láttam de ez olyan 2010 környékén volt talán.


Piacokon még érdemes megnézni főleg a nagy piacokat.

2020. jún. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
A Bikás parknál lévő Prímában lehet kapni.
2020. jún. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Minálunk Győrben a Kis-Duna Áruházban alul van egy kis bolt, kínaiak üzemeltetik, mindenféle termékük van és Én náluk szoktam venni ezt a kisüthető chipset, meg olyan chips is van ami már ki van sütve. Finom, Én is szeretem. :) Nosztalgia, meg érdekes, hogy sülés közben, hogy nő meg. :) Kis boltokban keresd, 1 euros üzletekben, vagy ahol kínaiak az eladók.
2020. jún. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!