Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Megeszitek a kukacot a cseresz...

Megeszitek a kukacot a cseresznyével együtt, vagy az összeset szétnyitjátok és kiszeditek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 13. 11:29
A kérdező szavazást indított:
Szétnyitom és kiszedem a kukacot
Egyben megeszem az egészet
43 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
kell a fehérje
2020. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
semmi bajod nem lesz tőle
2020. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Én soha nem nyitom szét, mert ha meglátom benne a kukacot, akkor addig ettem cseresznyét... fú, nem bírom, elkap a hányinger :D Szóval inkább megeszem egyben és úgy nem érdekel, hogy mi van benne, mi nincsen benne.
2020. jún. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
91%

Szétnyitom és ha van benne egyáltalán nem eszem már meg. Undorodom a kukacoktól. Egyszer a póréhagymában is találtam, "sokkoló" élmény volt. (Pont kettéharaptam baszki, ki a franc gondolta volna hogy belemászik?!)

Szerencsére a mi cseresznyefánkon termő cseresznye nem szokott kukacos lenni, a meggy viszont annál inkább!

2020. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Meggyet még soha az életben nem láttam, hogy kukacos volna, pedíg rengeteget eszem, a kedvenc gyümölcsöm, a cseresznyében viszont annál inkább van eleinte én is kiszedtem, de már kedvem sincs hozzá, úgyhogy ledarálom a kukaccal együtt.
2020. jún. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én épp ezért nem eszem cseresznyét évek óta, pedig régen szerettem. Nem enném meg úgy, ha nem néztem meg előtte, hogy lakatlan-e, de egyesével minden szemet felnyitni sok idő, macera, annyit nem ér.
2020. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

En finnyas tipus vagyok, de pont a kukacos cseresznye az olyan, amit siman megeszek.

Figyeln, nemhogy nem lesz bajod tole, de meg extra feherjet is beviszel a szervezetedbe, emelett semmi, de SEMMI mellekize nincs a kukacnak.

2020. jún. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a cseresznye kukacos, amelyiket megnézed.
2020. jún. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem nézem meg, akkor észre sem veszem, hogy kukacos-e, vagy sem. A gyerekek szeretik szétnyittatni, és kimagvaltatni velem. Na, amikor egy kukac van benne, és kaka-csík van mögötte, azt én sem enném meg, miután láttam. De ha nem látom, simán. Soha nem lett még semmi bajom tőle.
2020. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok nem foglalkozni vele, és tudom, hogy az égvilágon semmi bajom nem lesz tőle, de egyszerűen nem tudom megenni. Ha nem látok benne, akkor is kutatok, hogy biztosan nincs e ott, egyszerűen nem bírom megenni :(
2020. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!