Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért nem gyártanak narancs...

Miért nem gyártanak narancs és citrom izű pudingot?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Sima narancsos nincs, de csokis-narancsos, meg narancsos krémtúrós van. Googleben keress rá.

2020. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már ettem citromos pudingot is, (boltit) igaz nem mostanában volt, hanem vagy 20 éve.
2020. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj magadnak. Elvileg a keményítő a felelős a puding állagért, azt meg minden boltban megkapod.

A net tele van házi puding receptekkel, az ízét meg te választod magadnak. Szerintem szörpökből a legkönnyebb az ízt biztosítani hozzá.

2020. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Béla211 ***** válasza:
100%

Tejszínből szoktam csinálni citromos pudingot ezt is főzni kell de hamar megvan és ez tényleg jó citrom ízű.

5dl habtejszín

2 púpozott evőkanál kristály cukor, 1,5dl citromlé 2 percig forraljuk 4 csészébe teszem és hütőbe teszem amíg meg nem dermednek. Nem lesz olyan szilárd mint egy bolti puding de finom. Ez nagyon citromos :)

2020. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá kellő kereslet. Persze, van aki keresi és esetleg szereti is, de nincsenek annyian, hogy ezért bármelyik cég bevállalja a kifejlesztését (íz, állag, tápanyagok kialakítása, és hasonlók). Én például meg nem kóstolnám, mert nekem a puding egy édes, tejes dolog. Fagyiban, innivalóban viszont imádom a citrusféléket.
2020. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

készítsd el magadnak:

[link]

2020. jún. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!