Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Gyűlölöm a sertéshúst,de nem...

Gyűlölöm a sertéshúst,de nem merek ellentmondani apámnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon nem szeretem a sertéshúst,hányni tudnék tőle. Ezt le is szögeztem apámnak. Viszont nagyon sokszor sertéshúsból csinál kaját,mikor ezt szóváteszem,nagyon kiakad. Tudni kell rólam,hogy nagyon vékony vagyok. És folyamat azzal jön,hogy megyek kórházba,stb.. De annyira akaratos,hogy nem merem már neki mondani. Mit tegyek,hogy végre felfogja,nem szeretem a sertést SEMMILYEN formában? Már megőrít.

2020. jún. 17. 14:18
 1/6 anonim válasza:
83%
Kérd meg,hogy neked csináljon külön kaját vagy ne edd meg a sertéshúst soha. Egy idő után ez a módszer beválik hidd el! De próbálkozhatsz máshogy is.
2020. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem igazán értem, hogy lehet ezen kiakadni... Mond meg neki mégegyszer, hogy egyszerűen nem tudsz mit csinálni, ha nem szereted! Ha nem érti meg, akkor nem nagyon tudsz mit csinálni.
2020. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Szóval betegesen sovány vagy, apád mégis olyanokat főz, amikről tudja, hogy nem fogod megenni. Ez olyan, mintha ártani akarna neked. Hogy semmiképp se légy kevésbé sovány. Hogy meg ne hízzál. Tudat alatt nem szeret téged.
2020. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Tanulj meg főzni, és főzz magadra. Egyszerű. Apád meg egye meg a magáét.
2020. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Gondolkozz, tudsz-e olyan kajáról, amit viszont ő nem szeret. Főzzél azt vacsorára magadnak is, őneki is, és ártatlan arccal tedd elébe, azzal, hogy ma te főztél, ne örökké ő ugráljon. :)
2020. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Hány éves vagy? Azért mert te nem szereted, már apád se egyen? Főzz magadra, ilyen egyszerű.
2020. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!