Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kedvenc hamburgeretek?

Kedvenc hamburgeretek?

Figyelt kérdés
Miből állna össze?
2020. jún. 25. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen változó. Van hogy egy sima sajtburgert kívánok, van hogy valami pikáns csípőset. De mivel a legtöbbször ha hamburgert eszek, azt otthon készítem magamnak, egész egyedi kombinációk is összejönnek. Pl egy főtt tojásos, füstölt sajttal és kolbásszal.
2020. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Változó, de most éppen egy sajburgert ennék baconnel, karamelizált hagymával, egy kis salátával meg néhány karika csemege uborkával. Meg valami egyszerűbb szósz, akár a ketchup és a majonéz is teljesen megfelel.
2020. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Amit imádok:

húspogi, rántott hagymakarika, áfonyaszósz, sajt, rukkola.

2020. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Viszonylag egyszerű lenne az ideális hamburgerem, szép vastag marhahúspogácsa, viszonylag sok sajt, paradicsom, saláta, és valamilyen hagyma lenne benne. (ez lehet akár sült hagyma, akár valamilyen hagymalekvár szerű dolog) És valami jó kis házi hambiszósszal, ez lehetne akár valami majonézes alapú dolog, akár BBQ szósz, ilyesmi.
2020. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Már létezik: Whopper
2020. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Faszenes grillen sült marhapogi, sajt, valami csalamádé-szerűség, rántott hagymakarika, BBQ szósz.
2020. jún. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A bucit én joghurttal készítem.

A hús 95% marhanyaka, 5% füstölt szalonna. Tudom, hogy hatalmas bűn a gasztro "elit" szemében de pont nem érdekel. Annyi a titka szerintem, hogy a szalonna legyen hideg mikor daráljuk. Aztán mehet a sűrű rácsra a grillen. A végén pedig red cheddar és tilsiter keveréke a szósz a saját ketch & mayom. Paradicsom, sali, uborka és lila hagyma. Nekem ez a tökéletes de persze ez mindenkinek más

2020. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Meki sajtburger vagy dupla sajtos mcroyal
2020. jún. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!