Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit vegyek a boltban?

Mit vegyek a boltban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Amikor lemegyek a boltba, akkor semmi nem jut eszembe, hogy mit vegyek, de az a baj, hogy még itthon sem

Akik egészségesebben étkeztek, ti mit szoktatok a boltban vásárolni?



2020. jún. 30. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Basszus, hát keress egy receptet a neten és a hozzávalókat vedd meg! Vagy ha nem akarsz főzni akkor nézelődj, hátha megtetszik valami és megennéd. Nem értem én ezt.
2020. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Így random:

-csirkemell,rizs,zöldség mix fagyasztott,friss zöldségek,mandula tej,puffasztott rizs,banán

2020. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én neten szeretek rendelni, mert jobban átlátom a kínálatot. Eleinte találomra ezt-azt vettem, aztán kitapasztaltam, mi fogy. Most már végigmegyek a kategóriákon, és már látom lelki szemeim előtt, hogy milyen összetevőből mit lehet készíteni. Nyilván sokat olvasok recepteket, így jön az ihlet.
2020. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Most komolyan.... Hároméves vagy...????
2020. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
A legfinomabbakat! Kóla, chips, spagetti!
2020. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Gondold ki mit akarsz főzni a következő pár napban, nézd meg mi van hozzá otthon, és ami nincs, azt pótold, plusz esetleg az adott üzlet akciós kínálatát nézd meg.
2020. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2.,3.-nak köszönöm a válaszát 5. kicsit elmosolyadtam😂😂
2020. jún. 30. 14:48
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Szívesen :D 5/7-es vótam.
2020. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi 6.😊
2020. jún. 30. 15:00
 10/14 anonim válasza:
83%

Én is rendszeresen jártam így kezdő háziasszonyként... Elmentem boltba, mert nemnvolt otthon semmi és ott jöttem rá, hogy fogalmam sincs mit vegyek, így vettem pár péksütit :D aztán lassan belejöttem, de a férjem még mindig ésszerűbben vásárol, mint én , pedig már 2 gyerekünk is van. Én mindig lehagyok egy-két dolgot és veszek fölöslegest és esetenkét van, hogy nem tudom mit főzzek és a boltban sem jön az ihlet és csak téblábolok.

Nem mindenkinek megy ez, na.... :D

2020. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!