Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A bögrébe melyiket öntöd bele...

A bögrébe melyiket öntöd bele először, és miért? Én először a tejet/joghurtot, és aztán a gabonapehelyt.

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 14:25
 1/8 Mansour ***** válasza:
78%
Rosszul teszed! Először is miért bögre? És miért tej? És miért gabonapehely? És miért öntöd? A joghurttal nincs bajom.
2020. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert én ezt kérdeztem! Én ehhez mindig bögrét használok! Fogom a bögrét, majd először valami tej bele, aztán pedig a müzlit rakom bele. És kanállal eszem...
2020. júl. 1. 15:11
 3/8 Mansour ***** válasza:
63%

És még a tetejébe kanállal... ez már nekem sok!

De mi köze mindennek az önismerethez?

2020. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert kíváncsi vagyok, hogy te hogyan csinálod. Most mi a baj a kanállal? :D sokkal könnyebb :P és ez nem humor!
2020. júl. 1. 15:33
 5/8 Mansour ***** válasza:
33%

Bocs, kissé humorra vettem, mert épp a humor kategóriából tévedtem ide...

Szóval, ha tényleg kíváncsi vagy, én a müzlit nem eszem tejjel (nem szeretem a tejet), hanem inkább lekvárral. Ha túl sűrű a lekvár, akkor kis vízzel felhígítom. És mindezt egy kisebb tálban, vagy mélytányérban. És ez most tényleg komoly, most már nem hülyéskedek. És a kanállal sincs bajom, mert én is azzal eszem. :)

És ettem már joghurttal is (a joghurtot szeretem). De akkor kell bele egy kis méz vagy cukor is.

Viszont ennek még mindig semmi köze az önismerethez ... :)

2020. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mansour ***** válasza:
Ja, most látom, hogy a lényeget meg kihagytam: először a müzlit teszem a tálba, aztán belekeverem a lekvárt/joghurtot.
2020. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor te különleges vagy :) Amúgy sztem több ember csinálja úgy mint én. Jöhetnek még válaszok!
2020. júl. 1. 15:56
 8/8 anonim válasza:
Műzli->tej
2020. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!