Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen laktózmentes és gluténm...

Milyen laktózmentes és gluténmentes csokik vannak?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm laktóz- és gluténérzékeny és csokit szeretnék neki venni. Milyeneket javasoltok?

Sport szeletet tuti megeszi, mert egyszer evett olyat.

Válaszokat előre is köszönöm!:)



2020. júl. 13. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az étcsokik laktózmentesek és hacsak nem valami kekszdarabosat választasz, gluténmentes is. De amúgy csak meg kell nézni az összetevőlistát és abból rögtön kiderül, szóval nem nehéz kiszűrni ami nem lenne jó neki.
2020. júl. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Sajnos a legtöbb csoki nyomokban tartalmazhat.Van aki az ilyet sem eszi meg,nem kockáztat mert mondjuk nagyon rosszul lesz, illetve én akkor nem ettem meg ilyeneket , amikor kiderült a betegség és teljesen el voltak sorvadva a bélbolyhaim.(mostmár megeszek ilyet, sok évvel később). Szóval sajnos nem igaz amit az első ír , nem csak a kekszdarabosban lehet glutén. Szerintem a legjobb ha olyat választasz, ami jelölten gluténmentes, rá van írva, abból baj nem lehet!
2020. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A sparban lehet kapni ilyen feliratos csokikat, amire rá van írva, hogy gluténmentes, azok közül az étcsokis laktózmentes is.

Ezen kívül a mon cheriről és az étcsokis tobleroneről tudom, hogy mindkettőnek megfelel.

2020. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!