Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Megromolhat a hal a fagyasztóban?

Megromolhat a hal a fagyasztóban?

Figyelt kérdés

Naszóval, július 11-én vettem, 12.-ei lejárati dátummal, hazaérve egyből bevágtam a fagyasztóba az afrikai harcsát, tegnap este kivettem, és betettem a hűtőbe (eredeti csomagolásában). Reggel kivettem, kicsit még jeges volt, kint hagytam még 10-ig.


Erre bontom ki, és érzem hogy büdös :\ Meg a színe is más, barnás, szóval kivágtam a kukába.


Létezik, hogy amikor már megvettem se lehetett jó? Lidl-ben vettem


2 hetet volt lényegében a fagyasztóban..



#harcsa #afrikai harcsa #bevándorló harcsa #migrnás hal
2020. júl. 28. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
a fagyasztás se gátolja meg teljesen a romlási folyamatokat
2020. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
többet nem veszek olyat, ami másnap vagy azutáni nap lejár, az is biztos
2020. júl. 28. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is alapból problémás volt, amikor fagyóba került, ráadásul ha egész éjszaka és még délelőtt is kinn volt, az nem segített rajta. (Én lefekvés előtt veszek ki húst, és felkelés után hűtő, halnál inkább hűtőben olvasztok alapból.)


Nekem az a taktikám, hogy ha húst veszek, fagyó előtt kibontom és megszagolom az ilyen balesetek elkerülése végett.


Sajnos én is jártam már pórul :( Jól tetted hogy kidobtad, életveszély tud lenni.

2020. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

" Én lefekvés előtt veszek ki húst, és felkelés után hűtő, halnál inkább hűtőben olvasztok alapból "


este beraktam a hűtőbe a fagyasztóból, reggel vettem ki olyan 8-9 körül a hűtőből.



Igen, annyit nem ér, hogy kapjak egy ételmérgezést.

2020. júl. 28. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaa, akkor tuti romlott volt, amikor fagyóba került. Fagyó+hűtő kombóban jó minőségű hal nem romlik csak úgy meg.


Húsok tekintetében egy-két megbízható hentesen túl rosszak a tapasztalataim, pedig alapvetően szeretem a Lidlt meg egyéb szuper/hipermarketeket :(

2020. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!