Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyibe kerülhet ez a 8...

Mennyibe kerülhet ez a 8 szeletes torta?

Figyelt kérdés

Ezt a tortát szeretném megcsináltatni anyukám szülinapjára és fogalmam sincs hogy mennyibe kerül, és mennyi pénzt vigyek a cukrászhoz. Amit találtam neten , azok nagyon különböző árak. Valahol 2-4ezer forintnak írják , de pár helyen akár 10.000ft fölött van. Én max 15.000ft szánnék rá. Így ránézésre szerintetek ez mennyi?


[link]



(Remélem meg lehet nyitni, elnézést ha nem)



2020. aug. 17. 21:43
 1/7 A kérdező kommentje:

És ha még ezt is megtudnátok mondani hogy egy ilyen "sütinyalókának" mennyi így ránézésre a darab ára?


[link]

2020. aug. 17. 21:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

*Nem vagyok cukrász, szóval csak tippelek.*


Torta: 15.000

Sütinyalóka: 800/db

2020. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Egy kicsit komolyabb cukrasznak ez a torta nem nagy durranas. Meretebol adodoan en 8e ftnal tobbet nem adnek erte.
2020. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oh, rendben, Köszönöm a válaszokat!😊
2020. aug. 17. 23:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A torta ára:

- függ az ízétől-egy sima mezei csoki sokkal olcsóbb, mint valami fancy mousse.

-a helytől, ahol készítik: Kovács Mici otthon összedobja neked x-ert, Daubner cukrászat meg 4-5x-ert.


A 15kb valós ár.

2020. aug. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A sutinyaloka ugyanez. Kokuszgolyo bevonva nem egy egetvero osszeg, valami normalis, vagy bonyolultabb íz drágább.


De a legegyszerűbb megoldás az, ha elbattyogsz a kiszemelt helyre a fotókkal és "Jó napot kívánok érdeklődni szeretnék hogy egy ilyen torta x ízben, 8 szeletes méretben mennyibe kerül, illetve ilyen sutinyalokanak szinten érdekelne a darab ara, y izben

2020. aug. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés! El akartam menni, csak nem akarok a cukrázdába hülyének tünni hogy fogalmam sincs az árakról! Ezért raktam ki ide ezt a kérdést! De nagyon köszönöm a válaszokat!😊
2020. aug. 19. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!