Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik boltban lehet kapni a...

Melyik boltban lehet kapni a legjobb mirelit rántott sajtot?

Figyelt kérdés
Mi a márkája ha tudtok ajánlani?
2020. aug. 23. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon vicces, PONT rántott sajtot eszem mosta gép előtt :)

Kerékpártúráról értem haza, csak a Spar van nyitva itt a környéken, vettem egy zacskós salátakeveréket meg hirtelen ötlettől vezérelve egy fagyasztott rántott sajtot.

A legolcsóbbat vettem, Spar Budget. Olaj nélküli forró levegős fritőzben sütöttem meg, szóval nem tocsog. Elég vastag sajtszelet, nem egy vékony semmi két vastag panír között. Nem sült szét, nem folyt ki, nagyon szép lett. Megcsináltam a salátát csak citromlével meg egy kanál tökmagolajjal, és nagyon, nagyon finom lett így a kaja.

2020. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a Pennyt,de sajtokért oda szoktam járni...

Nagyon finom a rántott camambert, dobozban lehet kapni,van hozzá gyümölcsszósz is csomagolva. A másik amit szeretek,az a jalapeno paprikás mozzarella,de sajnos nem tudom,hogy milyen márka.

2020. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!