Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Aldibol,Lidl-ből lehet rendeln...

Aldibol,Lidl-ből lehet rendelni termékeket?

Figyelt kérdés

2020. aug. 26. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
nem
2020. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Google: Aldi rendelés

Google: Lidl rendelés

--- Alternatív keresések ---

Google: Aldi házhoz szállítás

Google: Lidl házhoz szállítás


Válasz: nem

2020. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bamboochatheone ***** válasza:
95%
Lehet. Én a kollégákat szoktam megkérni hogy hozzanak el ezt-azt.
2020. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A lidl-nek egyáltalán nem ügyfélbarát a rendszere, de a telefonos vevőszolgálat sem túl segítőkész. Még arról sem adnak felvilágosítást, hogy melyik üzletben kapható a keresett termék. "Kedvesen" felajánlják, hogy járd végig személyesen, és nézd meg.

Még a saját boltjukba sem szállítanak át semmit, nemhogy házhoz... sőt, nem is érdeklődhetsz, hogy kapható-e. Menj el személyesen, és vedd meg, vagy le vagy .....

Komolyan, nem értem, mi ebben a jó, ennyire nem kell a bevétel?

2020. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. dec. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

tegnap vásároltam a budaörsi lidliben...4kassaz állandóan működött, mint a villám...dőlt a pénz..ezek után érthető, hogy nem foglalkoznak iyen csip-csup házhozszállítással.


A többi áruház is szenved, mert a házhozszállítás ritka esetben zökkenőmentes..a megrendelésből nem derül ki, hogy hol, és ki fogja átvenni a cuccot...néhány esetben a sofőr úgy dönt, hogy ebből elég volt, tipli. Csinálja akinek három anyja van.

2020. dec. 15. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még csak pár nagyobb városban szolgáltatnak, de a ROKSH cég többek között az Aldiból is bevásárol neked, ha akarod. Tesco, Auchan, CBA Príma is opció.
2021. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!