Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol tudok venni emberi fogyasz...

Hol tudok venni emberi fogyasztásra használható tücsköt/lisztkukacot/gyászbogárlárvát/viaszmolylárvá t/sáskát?

Figyelt kérdés

2020. aug. 26. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Vuhanban fix van
2020. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Jó kérdés, szerintem nálunk nem árulnak. Viszont, amit állateledelként árulnak, azokat ellenőrzött körülmények között tenyésztik, annál mindenképp jobb, mintha a mezőn szednéd.
2020. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
miért van aki rákot, garnélát eszik az tulajdoképpen ugyan az mint ezek csak a tengeri megfelelőjük az nem undorító vagy mi?
2020. aug. 26. 21:43
 4/8 anonim válasza:
23%
Te normális vagy? Miért akarsz te ilyet? Szerintem biztos, hogy találsz emberi áron normális húst. Ne viccelj már, akár küldök neked pénzt is, csak ne menj már ebbe az irányba...
2020. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
86%
Szerintem is az egzotikus állatkereskedés ahol táplálékállatokat árulnak. Ott tenyésztik vagy rendelik tenyésztőtől ezeket az állatokat, én régen rengeteg ilyesmit vettem a madárpókjaimnak.
2020. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
2020. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Ne hallgass az idiótákra. Szerintem biztos lehet ilyet csomagoltan rendelni, csak nem vagyok biztos abban, hogy milyen adalékanyagok vannak még benne.
2020. aug. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Minimum ÖTÖT merek tenni EGY ellenében, hogy ezt a hmmm… „talányos” kérdést ugyanaz a szociopata őrült tette fel itt, aki nagyjából 3 hete a következő kérdést adta közre ezen a platformon:

„Hol vásároltok hajléktalanoknak élelmiszert?”.

( https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__elelmiszerbolt..


(Sztem, meg kellene állítani, még mielőtt arra a szintre jut, mint Anders Behring Breivik, Norvégiában, 2011-ben… De hát a TEK, meg a különféle titkosszolgálatok, mindig csak kullognak az események után, és nem veszik fel a fonalat, hogy az ilyesfajta idiótákat időben lekapcsolják...)


ac

2020. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!