Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hallottam olyat, hogy Fehérvár...

Patyo69 kérdése:

Hallottam olyat, hogy Fehérváron lehet olyat kapni, hogy kamionos szendvics, mi ez?

Figyelt kérdés
Mikből áll? Hol lehet kapni? Hogy néz ki? (Képet mellékeljen aki tud)

#kamion #Szenvics
2020. aug. 31. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem olyan szendvics amire te gondolsz és csak ugratott valaki...
2020. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs.


Szoktak kamionos szendvicsnek csúfolni olyan szendvicseket amiket készen megveszel a boltba például vagy benzinkutatok ami áll egy nagy kifliből vagy toast kenyérből és van benne mindenféle, hús, vagy bacon, vagy valami felvágott cucc, némi sajt, valamivel megvan kenve, esetleg majonéz, saláta, tojás stb... De szerintem rohadt drágák főleg amit benzinkutakon veszel meg. Olcsóbban kijössz ha otthon csinálsz magadnak egy szendvicset az jóval frissebb is mint a bolti mert nekem senki ne mondja hogy a boltba mindennap frisset tesznek ki.

2020. aug. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az mi? :D Amikor két vékonyszelet kenyeret közte egy kis sonkával eladnak nyolcszázért a benzinkúton? Olyan nem csak itt van. :D Sőt, már boltok is árulják.

Mást nemtudok elképzelni, hogy még mi lehet...

2020. szept. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!