Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mirelit pizza házilag?

Mirelit pizza házilag?

Figyelt kérdés

A készen kapható mirelit pizzák elég gyengék, ahhoz képest pedig drágák is.


Ha úgy csinálom, hogy veszek kész pizzalapokat, ízesítem ahogy szeretném, aztán folpackba csomagolom és berakom a fagyasztóba, úgy eláll egy ideig? Kb mennyi ideig lehet így tárolni?


2020. szept. 3. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem veszek kész pizzalapokat, hanem azt is magam készítem, elösütöm, megpakolom és egyenként (rövid idö alatt, gyorsan) fagyasztom.

Pár hónapig eláll, kb ugyanúgy, mint a bolti.

2020. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

A jó pizzaalap fatûzelésű kemencében sül, szóval sajnos nekem otthon nem lesz meg. Rendelni szoktam ha igazit akarok, mert nekem kell az a buborékos tészta.


De szerintem igen, tudsz magadnak díszíteni pizzaalapot és lefagyasztani ha van rá hely.

2020. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is rendelni szoktam általában. Viszont eléggé elszálltak az árak, 2.800Ft-ot nem ér 1 32cm-es pizza szerintem, főleg hogy alap pizzáról van szó, semmi extra dologgal.


Azért gondoltam erre, mert talán jobb mint a kész mirelit fajták, vagy ki tudja.

2020. szept. 3. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
A kapható pizzalapok lapos kenyérre emlékeztetnek, elég undorító a végeredmény. Egyébként meg szerintem nem éri meg lefagyasztani előkészítve, helyigényes és macerás, veszel egy tubusos pizzakrémet, kinyitod a hűtőt rárakod amit éppen találsz kb. 5 perc alatt megvan. Ha több lap van egy csomagban, és nem fogy el, akkor azt is le lehet fagyasztani. Esetleg lehet kísérletezni előkészített pizza tésztával, a leveles tészták/réteslap mellett szokott lenni, ha megmarad a pizzából, mert túl nagy, akkor sütés után is lehet szeletelve fagyasztani.
2020. szept. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán le lehet igy fagyasztani elkeszitve! Nagyon jó ötletet adtal!!! En meg szoktam gyúrni a tesztat es kis golyokban fagyasztom le. Felengedes utan újraolajozom es nyujtom. De ez egy zsenialis otlet, szerintem 3-6honapigbsiman elallnak fagyasztva. Ki is fogom igy probalni, köszi az ötletet!
2020. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!