Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a legjobb bevásárló...

Melyik a legjobb bevásárló központ?

Figyelt kérdés
Melyik bevásárló központban van a legjobb hűségprogram mint pl a szupershop kártya? Hol vannak a legjobb kuponok akciók?

2020. szept. 22. 21:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Hogyha nem bevásárlóközpontra gondolsz, akkor azért a Tesco és a Clubcard elég erős, főleg az appal együtt.
2020. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Remélhetőleg nem lep meg téged de... az üzletek "kártyái" semmilyen valós spórolást nem jelentenek a vásárlónak. :)

Mindazonáltal én,azt az üzletet javaslom, ahol az igényeidnek megfelelő legtöbb(!) árucikket meg tudod vásárolni.Egyéb esetekben az éppen aktuális akciókat érdemes figyelni mindegyik elérhető üzletben.Ekkor a bevásárlás értékét tekintve "nem éri meg" ugyi, az un kártya kedvezmény,csak a mindenkori árakhoz viszonyított árkülönbség.

2020. szept. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Én úgy gondolom, hogy a legjobb technika a spórolásra, hogy nem tömegesen veszed meg az árúcikkeket, hanem nap-mint-nap.

Ez családosan talán nem válik be, de ha egyedül, párba élsz, akkor igen. Én fogyás miatt szoktam rá erre a technikára, mert ha nincs itthon dugi nasi, jobban tudom kontrollálni magam arra, hogy ne is menjek le érte a boltba.

Így legalább azon se kell idegeskedni, hogy megromlik egy-egy termék, hisz jórészt mindent frissen vásárolok. (igen, ha egyik nap pörköltet eszek, és másik nap hortobágyit, akkor mindkét nap lemegyek hagymáért, nem két adagot veszek)


Én Lidl és Aldi párti vagyok, úgy érzem ha nem is feltétlenül olcsóbbak mint a Spar, Tesco, minőségibbek. Persze, az akciós katalógusukat érdemes figyelni, néha kihagyhatatlan ajánlatokkal bombáznak :)) én kb. így döntöm el, hogy melyik héten mit fogok enni.


Ha olcsóságra mész, akkor valószínűleg a Tesco fog neked jó ajánlatokat dobálni. Nem csak a Clubcard miatt, hanem mert nagyon sok minden, ami 1-2-3 nap múlva jár le, fele vagy kevesebb mint fele annyiért megkapható mint eredeti áron. De bevallom, tejtermékeknél ilyennel nem mernék próbálkozni.


Mindezen túl... az Aldi és Lidl kicsi, kisebb mint egy nagyon Tesco. Ha több cuccot akarsz venni, akár több hétre, lehet, hogy csak ott fogsz találni neked való termékeket. De mióta voltam ott diákmunkás árufeltöltő... nem szívesen vásárolok ott :)

2020. szept. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
#3: én is pontosan így vagyok (aldi-lidl). Ár-érték arányban sokkal jobbak, mint a teszkó. Főleg az utóbbi időszakban iszonyat szutyok lett a T, egyre kisebb választék, egyre sz.rabb minőség...
2020. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Árkád

Mert az bevásárlóközpont. Ezek hiper/szupermarketek

2020. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Tesco (a hipermarketei) az elmúlt kb másfél évben botrányosan gáz lett, a boltok fele lezárva, üres polcok, alig-kínálat.


Régen mindig oda jártunk, de emiatt teljesen leszoktunk róla.

Hétköznapokra Aldi, nagybevásárlásra Interspar.

2020. szept. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Állítólag a Tesco kivonul Magyarországról, építik lassan lefelé.
2020. szept. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

a kivonulást már többször lebegtették, de soha nem lépik meg.

Egyszerűen karcsúsítják a kínálatot, és megy lefelé a színvonal.

2020. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
3, mit tapasztaltál árufeltöltőként ? Mesélj !
2020. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Tesco, Lidl.
2020. szept. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!