Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Garnélarák meddig áll el sima...

Garnélarák meddig áll el sima hűtő fagyasztó részében?

Figyelt kérdés
Olyan hűtőnk van, hogy külön hűtő, külön fagyasztó része van. Augusztus végén vettünk garnélarákot és egyből a fagyasztó részébe tettük. El is felejtettem hogy van és most találtam meg. Szerintetek jó még? Tudom, hogy fagyasztóban volt, de azért ez mégsem olyan, mint a hagyományos fagyasztó, nem? A tengeri herkentyűk nagyon romlandóak. Egyébként sima előkészített Aldi-s garnéla.
2020. okt. 12. 07:30
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Mammutokat is talalnak meg a jeg alatt Kamcsatkában es egesz jo állapotban … szerintem a garnela is sokaig birja.


Bar valoszinu, hogy a tenger gyumolcsei frissen az igaziak!

2020. okt. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

"Tudom, hogy fagyasztóban volt, de azért ez mégsem olyan, mint a hagyományos fagyasztó, nem?"


??? Fagyottak benne a dolgok? Ha igen, akkor az egy fagyasztó. Mi az hogy hagyományos fagyasztó? Az máshogy fagyaszt?

2020. okt. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2!


Többfelé fagyasztó van. A max/min hőmérsékletet a csillagokkal jelzik. A csillag nélküli -1 fokig fagyaszt, az 1 csillagos -6-ig, a 2 csillagos -12ig, a 3 csillagos pedig -18. A 4 csillagos, amilyenek pl az áruházak fagyaszto szekrényei, ládái, -18 alá fagyasztanak. A fagyasztott termékeken rajta van a csillag jelölés, hogy melyik fokon mennyi ideig lehet az adott élelmiszert eltartani.

2020. okt. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap ki kell bírnia.
2020. okt. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 arra próbáltam utalni, hogy nem mindenkinek lehet fagyasztóládája, gondolom ezt érti hagyományos fagyasztó alatt. Nekem pl nincs, sőt nagyon sok ember nem helymilliomos, így kénytelenek vagyunk kombi hűtő-fagyasztóval "beérni". Ami ha rendesen működik, akkor ugyanolyan fagyasztó mint a fagyasztóláda.
2020. okt. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Most sima hűtőben van egy kis fagyasztós polc? Vagy külön van fagyasztó része és hűtő része?
2020. okt. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Külön van fagyasztó és külön hűtő része, de nem találtam meg a jelzést, hogy hány csillagosnak felel meg. :(
2020. okt. 12. 09:34
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Abban bírja rendesen. Csak ha a hűtőben van egy fagyasztós polc, az nem fagyaszt hosszú távon rendesen.
2020. okt. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2020. okt. 12. 09:52
 10/10 Mansour ***** válasza:
72%

Ha közben nem olvadt ki, akkor nem lehet gond.

Az egy hónapja és az egy éve fagyasztóban lévő garnéla közt nincs észrevehető különbség, viszont a friss és a fagyasztott között ég és föld.

2020. okt. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!