Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A lidliben már nem lesz a...

A lidliben már nem lesz a régi sajátmárkás virsli? Azon kívül egyiket sem eszem meg, az volt a kedvencem 😟

Figyelt kérdés
2020. okt. 14. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Melyikre gondolsz???

A minőségi Dulano virslit (85% hústartalom) szerintem lehet kapni...

2020. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem saját márkája, valószínűleg elnéztem, Baroni volt a márkája, fekete címkés.
2020. okt. 14. 21:48
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Talan temaba vago a kovetkezo cikk: [link]
2020. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azta😳😳😳😟😟😟
2020. okt. 14. 22:21
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
A cikk íródott: 2016. november 8.
2020. okt. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

Jujj... baroni...... BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR


Egyébként az ilyen álhústermékeket már tilos is virslinek hívni. Itt-ott még látható hasonló termék "sertés rudacska" és hasonló inszinuációs nevekkel... :-D


Szerintem ne akard megtudni, mi van benne....


Kb. csirketoll + csont + csőr darálék....

2020. okt. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Az füstölt virsli volt, már nem lehet kapni sajnos. Helyette van hosszabb, vékonyabb,picit roppanósabb változat, ez is kb.500 Ft/kg. Ez az újabb nekem sem ízlik. A másik sokkal finomabb volt.
2020. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

[link] 07/05/12/aromaprofetak



"Az emlősnek létfenntartó ösztöne az ízlelés: így tudja megkülönböztetni a táplálékot a nem-tápláléktól. Az alig- vagy nem-táplálékkal folyamatosan „dezinformált” emberi szervezet viszont elveszti az iránytűt: nem tudja többé, mi az igazi és mi a hamis. Megszokja az értéktelent, sőt, megszereti, ragaszkodni kezd hozzá, hagyományként kezdi ápolni, s ezzel, mint a nehézdrog-fogyasztó, lassú de biztos önpusztításba kezd. Ez a gasztronómiai Stockholm-szindróma. "

2020. okt. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen 7.😢
2020. okt. 15. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!