Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Karfiol,brokkoli különbség?

Karfiol,brokkoli különbség?

Figyelt kérdés
Sajnos tegnap benéztem a spar-ban,mirelit rántott karfiol akartam venni,már a parkolóban pakolásnál vettem észre, hogy rántott brokkolit vettem ki a hűtőpulból! rösteltem visszavinni! forró sütőben kell készresütni, akár zsiradék nélkül.a karfiolt imádom,milyen különbséget fogok érezni ha a brokkolit fogom fogyasztani?

2020. okt. 25. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon együttérzek veled, hogy ilyen szerencsétlenség ért. Ki ne próbáld, meg ne kóstold, amíg itt nem írják le neked, hogy mi a különbség! Még a végén megbetegszel tőle, vagy örökre megundorodsz az evéstől.
2020. okt. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Ízben nincs sok különbség, a brokkoli talán egy kicsit "zöldebb" ízű.
2020. okt. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mas izu.

A karfiol semleges, lagy. A brokkoli markans es kaposzta izu.

2020. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom meghatározni, de én imádom a karfiolt, és utálom a brokkolit, az édesköményen kívül az egyetlen ilyen zöldség..
2020. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A brokkolinak más az íze, mint a karfiolnak.

Az, hogy neked fog-e ízleni, nem lehet megmondani, van, aki szereti, van, aki nem.

Nekem sokkal finomabb, mint a karfiol, a párom meg éppen fordítva van vele.

"A karfiol semleges, lagy. A brokkoli markans es kaposzta izu."

Ez megint hülyeség, a karfiol nem "semleges, lágy", hanem karfiolízü, a brokkoli meg végképp nem "káposzta ízü", hanem brokkoli íze van.

Kérdezö: egyszerüen próbáld ki, úgy edd, hogy nem karfiol, tehát ne azt az ízt várd el, lehet, hogy nem fog annyira tetszeni, mint a karfiol, de lehet, hogy ezentúl direkt ezt fogod keresni. Ami elég valószínütlen, hogy abszolút nem ízlik, ha a káposztaféléket szereted.

2020. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Meglepő módon a brokkolinak brokkoli íze lesz.
2020. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sziasztok! megtörtént! megsütöttem egy pár darabot...végül is nem volt rossz,ehető, nem fogom a maradékot kidobni! rántott sajttal, kukoriczás rizzsel lucullusi vacsora volt! valóban, kicsit "zöld" az íze,.sajnos nagyon konzervatívan táplálkozom,nem szívesen koóstolok új dolgokat! a konstruktív válaszokat köszönöm, #1-nek is teljesen korrekt a válasza! !
2020. okt. 25. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Akkor örülök, hogy értetted. :)
2020. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!