Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet venni olyan hasábbur...

Hol lehet venni olyan hasábburgonyát ami nincs elősütve?

Figyelt kérdés

Pont azért sütném én meg, hogy ne egyek agyon sütött olajat...


Most olvastam az ALDIs krumplin, hogy elősütik.


2020. nov. 21. 10:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%

Tanuló koromban (szakács vagyok, kb 28 évvel ezelőtti időszakról beszélek)

a leggagyibb, legolcsóbb, lédig kiszerelésű 15 kilós barna papír zsákokban volt ilyen burgonya. Azóta nem láttam ilyet.

Egyébként nem hinném, hogy forró levegővel sütnék elő, mert az több energia. A levegő rosszabb hőközlő közeg, mint a zsiradék, és zsiradékban egyenletesebb is az elősütés.

2020. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

#10 1. fagyazstóban nem romlik semmi


2. ez jogos, de ha nem tud olyan krumplit kapni, amilyet akar, akkor ráérő idejében előfőzheti magának és lefagyaszthatja, akár adagokban is, így mindig annyit vesz ki és süt meg, amennyit akar. én ezt szoktam csinálni pl fasírttal


3. ha nagy a család, ott van több segítő kéz is, így nem lesz másfél óra

2020. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
24%

"ha nagy a család, ott van több segítő kéz is, így nem lesz másfél óra"


Szerintem te még nem láttál családot! A férj/apa a fotelban sörözik, a gyerekek vagy valami képernyö elött vannak vagy kicsik, a feleség/anya meg az, akinek a fözés a dolga!

2020. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Megengedhetem magamnak, hogy megvásároljam a mirelit hasábot, de ha agyonsütött olaj van rajta, akkor nyilván kénytelen leszek krumplit pucolni
2020. nov. 21. 20:18
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
#13 szerintem te nem láttál minden családot. az enyémben nem esik le a gyűrű az ujjunkról ha segíteni kell anyánknak. és a párom is szívesen segít nekem, most is ő főzi a vacsit. sajnálom hogy te ilyen rossz körülmények között nőttél fel.
2020. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, úgy is túl olajos neked ha sütőben sütöd? én csak szét szoktam teríteni egy tiszta, olajozatlan tepsiben, 1x-2x megforgatom, kb 20 perc alatt kész van, és sose érzem túl olajosnak
2020. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
46%
A 13-as vagyok, NEM a saját családomról írtam, hanem az itteni átlagcsaládokról!
2020. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%
Metro zöldségosztályán van pucolt krumpli
2020. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

meg van a megoldás


van sütnivaló sárga krumpli amit elvileg nem kell hámozni


Amúgy 1-essel kezdődik a személyi számom. Megcsinálok magamnak mindent amit kell, de nem vagyok egy takaros menyecske, aki egész nap a konyhában tüsténkedik. Amit lehet kihagyok

2020. nov. 22. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!