Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A narancssárga sütőtök apró...

A narancssárga sütőtök apró magját ki szoktátok dobni, vagy megpirítjátok?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag kisebbek, mint a napraforgó, amit pirításra termelek, de lehet, hogy érdemes lenne vele foglalkozni, a másféle íz miatt.
2020. nov. 28. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Ki dobom!
2020. nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Piritom..

Nagyon finom egészséges..

2020. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

2: és hogyan hámozod azokat az apró izéket...?


Én inkább készen veszem hámozva, a nagyszeműt. :-D

2020. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező: a kanadai hosszúkás tökre gondolsz?


Annak a magja szinte semmire se jó!


Amit boltban veszel tökmagot, az kifejezetten "magtök". ARra termesztik, a húsát meg odaadják az állatoknak vagy beszántják.

2020. nov. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, pl. a hosszú tökre. Tudom, hogy nem ennek a magját árulják, de ízre nem sok különbség van a tökmagok közt, sokfélét kóstoltam már.

Unaloműzésre ennek a magja is olyan jó lesz, mint a napraforgó, gondolom. A 24 órás munkahelyi készenlétekben...

Most mindenesetre kiszedtem egyből, próbára, csak a tapasztalatok miatt kérdeztem, meg hát az tény, hogy ez nagyon apró, és nem is tudom, mennyire válik el a bél a héjtól, ez az egy, ami aggaszt vele kapcsolatban.

2020. nov. 28. 15:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam, nagyon finom
2020. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem minden töknek ugyan olyan a magja, halloween tök/dísztökök egy részének mérgező is lehet. :)
2020. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. nov. 29. 05:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!