Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kivi barna szőrös bőre ehető...

Kivi barna szőrös bőre ehető vagy le kell hámozni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lehámozom. Nekem úgy finomabb :)
2021. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

:) Regen, amikor meg nem igen lattunk kiwit, az egyik csajszit megkerdeztem, hogy ker-e es adtam neki, erre beleharapott mint egy almaba :) ... mondtam neki, hogy meg kell hamozni :D


De a tokmagot is furcsan ette :) ... fetrengtunk a tv elott es tokmagoztunk. Kozepre tettem egy talat, hogy abba gyujtjuk majd a hejat ... valahogy feltunt, hogy o nem nyulkal a tal fele es megkerdeztem, hogy hova gyujti a tokmag hejat. Azt mondja, milyen heja ... o megeszi szorostol-borostol :))) Fura lany volt, elvettem felesegul :DDD

2021. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Ehető, nem lesz semmi bajod tőle, de nem finom és szőrös így praktikus meghámozni.
2021. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Lehámozom.
2021. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Ferjem szőröstől-bőröstől eszi. Még él.
2021. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Ehető, bajod nem lesz tőle, csak kissé gusztustalan. Persze extra alaposan mosd meg.
2021. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Jó puha, érett kiwit félbevágom, és kikanalazom a bőréből, ahogy a lágy tojást szokás enni.
2021. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!