Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi történik ha megromlik a...

Mi történik ha megromlik a zacskós leves?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mi a legrosszabb, ami történhet a zacskós levessel, ha túllépi a fogyaszthatósági idejét? Meddig fogyasztható még utána? Fogyasztható még? Bepenészedhet esetleg, vagy milyen tapasztalható változás következik be? Nekem talán kicsit megkeményedett, összeállt a tasakban. Káros hatása lehet?



2021. jan. 9. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Dohos lesz az íze. Esetleg penész lehet, talán kukacos is.
2021. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Jah, az egyik boltban 99 font egy csomag leves.
2021. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Bocs, Forint.
2021. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A tasak ha sértetlen akkor kb az idők végezetéig jó marad.


Hermetikus a csomagolás, a pár valódi összetevő liofilizált, a többi adalék műanyag. Nincs ami megromoljon.

2021. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Akitakarsz válasza:
100%

#1

Kukacos akkor lehet hogy ha már belekerült a csomagolás előtt vagy nem zár jól a csomag.

Ha egyik sem akkor nem lesz kukacos csak azért mert lejárt.

2021. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A kukac kb. lehetetlen. Dolgoztam a nissinnél minősegellenenőrként. Megromlani meg tud, ha nincs jól átsülve a tészta, mert vastagabb maradt, cupos termékeknél ez gyakran előfordult, fél óránként kellett kb. a tésztavastagságot ellenőrizni, de az percenként változott, hiába van beállítva. Ilyenkor nedves marad a közepe, ezáltal meg tud penészedni. De nem szokott, de rossz tárolás következtében meg tud.
2021. jan. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam volt egyszer h nagyon keserűnek éreztem. Sparos vishu leves. De ez csak egy a sok millióból amit ettem szóval lényegtelen
2021. jan. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokszor lejárati idő alatt is bekukacosodik, főleg amit nyári időszakban gyártottak. Amúgy nem nagyon van ami megromoljon benne. Dolgoztam ilyen helyen nagy üzletláncoknak gyártottunk noname zacskós leveseket meg alapokat, volt hogy a ugyanazt három különböző üzletláncnak három különböző szavatossági idővel gyártottuk.
2021. jan. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Csak egyet nem értettem: aki azt írja, hogy valahol hány fonrint a leves, mivel nem kérdeztem ehhez kapcsolódóan semmit. Szóval arra én is rádobtam egy mínuszt :D


BTW én is a hermetikus csomagolásban bíztam, de 8-as jót mondott ezzel az előtte belekerül témával, ezek után azt is félve bontom ki, amelyik még jó :D

2021. jan. 10. 12:00
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud bekukocosodni. A nissinél volt a nagy poloskainváziónál, hogy a raklapról bekerült az üzembe 1 db poloska, azonnal leállás és fél napos állásszünet az írtás miatt. Mindenki csak úgy tud bemenni, hogy lefújja a levegő körbe, utána az ajtó úgy nyílik, hogy alkoholos kézfertőtlenítőt nyomsz a kezedre etc
2021. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!