Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A kukoricalisztből készült...

A kukoricalisztből készült tésztának van szavideje?

Figyelt kérdés
Nem az eredeti csomagolásában van, tehát nem tudom megnézni. Itthon van már 1-2 éve. Felhasználható még? Mi baja lehet egyáltalán?

2021. jan. 19. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Add oda a csirkének. 2 éves lisztet mindegy hogy kukorica vagy bármi az alapanyaga nem fogyasztunk el.
2021. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megnéztem, most vettem egy 100% kukoricalisztből készült tésztát, 2023. július 21. a szavatossági ideje. A gyártási idő nem látszik.
2021. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2# Nagyon köszönöm! 🤗
2021. jan. 19. 13:22
 4/5 Ikonstar ***** válasza:

Minőségmegőrzési ideje van, ami azt jelenti, hogy addig garantált az adott minősége, de utána sem romlik meg csak úgy. Gyakran évekig fogyaszthatók maradnak ezek a termékek.

Ha nincs rossz szaga, akkor nyugodtan főzd meg, sokat nem veszíthetsz. Legfeljebb majd kidobod, ha keserű (a kukorica kicsit alapból az).

2021. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. Megfoztem, semmi baja nem volt.
2021. jan. 21. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!