Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik virsli a legjobb?

Melyik virsli a legjobb?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 13:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
nem reklámozni akarom őket, 30 vagyok, engem egyedül a mostaniak közül az egyetlen ami a gyerekkorom virslijeire emlékeztet az a Valdor Vursli, a zöld zacsis. nem tudom mi lehet benne, valszeg semmivel sem jobb mint a többi, de a jellegtelenek közül ez mutat valamit a régi jobbakból. ugyanígy eltűnt a párizsik jellegzetes íze, és nagyon sok mirelit pulykás dolog is megváltozott rossz irányba. olvastam olyat is hogy csak a kor miatt, de nem hinném hogy ennyit változna az ember ízlése ilyen egyszerű ételeknél ami régen jobb volt most pedig élvezhetetlen hiába volt akkor és most is húsipari maradékokból
2021. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Lidl Pikok

Minden heten elfogy 1-2 csomaggal.

2021. febr. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam figyelni, hogy juhbeles legyen. Ami műanyagban van, azt nem annyira kedvelem, bár végszükség esetén megeszem.
2021. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Lidl Pikok, Lidl Dulano, Lidl Wiesbauer.

Roppanós Bécsi virsli juhbélben.

2021. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha multinál és egyéb láncoknál veszek, akkor a szagából érzem, hogy tele van tartósítóval, ízfokozóval, undorító.

És a családunk évtizedes barátjának a manufaktúrájában veszem minden héten a húsból készült, mindenféle mentes, birkabélbe töltött virslit. Tökéletes, és nem is drága. Kistermelőknél érdemes.

2021. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!