Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a legfinomabb rizs?...

Melyik a legfinomabb rizs? írhattok márkát is

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Basmati, jázmin


Rizottóhoz ARborio v. Carnaroli

2021. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
A fekete.
2021. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem ez, előtte nem túlzok 25 évig utàlfam a rizst mert mindig B minőségű no name vackot vettunk itthonra de ez ... jó ☺️

2021. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Uncle Ben's.
2021. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ mihez kell.


Ez kb olyan kérdés, hogy melyik a legjobb liszt, egyszerűen nincs ilyen. Pl réteslisztből isteni rétest sütsz, fehérlisztből a legfinomabb a kalács, a teljes kiőrlésűből jalapenós sajtos kenyér, hajdinalisztből álomkönnyű palacsintát lehet.



Egy thai hosszúszemű kókuszos rizs is finom, meg egy kerekded aborio paelaként is, a harmadikból meg rizskochot csinálok, vadrizsből mef salátát...

2021. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én általános felhasználásra basmati rizst tartok itthon, rizottóhoz arborio-t, a változatosság kedvéért meg vadrizst (ami nem is rizs igazából, de a konyhában oda sorolják úgyhogy ideírom azt is)
2021. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
rizottóhoz arborio, minden máshoz basmati. ha lenne tesco a közelemben akkor az előgőzölt barna rizsüket is venném, de a közeli boltban sajnos csak olyan van ami ezer évig fő, és mire megfő, péppé változik :(
2021. márc. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a teszkós basmati rizst szeretem a legjobban. Utána a vadrizst, és legvégül a barna rizst.
2021. márc. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jazmin.
2021. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Őszintén megmondom, hogy én nem érzem közöttük a különbséget. Ettem már több fajtát is, több helyen is, és nekem ugyanolyan volt mind. Basmatit utoljára úgy 2 hónapja ettem, pontosan ugyanolyan volt mint a sima fehér. Mondjuk én a tészták között se érzem a különbséget. Sokan mondják pl. hogy a hosszú metélt nem jó pörkölthöz, én nem vettem észre hogy más lenne mind mondjuk a könyök tészta. Szóval valószínűleg bennem van a "hiba". Ezt csak azért írtam, hogy ha netán te is így lennél, akkor ne lepődj meg rajta. (Egyébként a szüleim is pont így vannak ezzel. Ők pl. a keszeget meg a lazacot sem tudják megkülönböztetni, csak legfeljebb a színük alapján.)
2021. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!