Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mégis mit vártok el egy KFC...

Mégis mit vártok el egy KFC kiszolgálástól?

Figyelt kérdés

Szeretném megosztani a contact kapcsolat oldalukra írt levelem.

Kérlek mondjátok el, hogy igazam van-e vagy sem.

Köszönöm


Tisztelt KFC!

Kérdésem, hogy önöknek mi a fontosabb?

- A vásárló megelégedettsége

Vagy

- A szabályaik szilárd tartása


A Móriczon Zsigmond körtéren lakom, és alig 5 percre van tőlem a KFC-jük, azonban NEKEM el kell utaznom a legközelebbi Deák Ferenc téri KFC azért, hogy ott kiszolgáljanak, mert a Móricz Zsigmond egymás után 3x tagadta meg kiszolgálásom, majd elérték, hogy már be sem teszem lábam oda.

Ha lenne saját fb oldalul akkor ezt most oda írnám, de ha találok valahol oldalt, ahol értékelhetem Őket, 2 csillaggal biztosan be fogom másolni.


Hetente 4x járok KFC-zni általában, és mindig ugyanazt kérem az adott étteremtől, és mindig elmondom a következő mondatot minden kasszásnak minden rendelés előtt, kivéve ha már ismer.


"Szép napot hölgyem/uram!

Ma egy igazán speckó rendelést szeretnék leadni ahogy azt mindig is teszem. Kérem jól figyeljen a rendelésemre, mert fontos ha BÁRMELYIK pontot nem tudják teljesíteni a kérésből, akkor a rendelés egészét stornózom. Rendben van hölgyem/Uram? Akkor felkészült a rendelésre?"


Minden egyes rendelésnél ezek a sorok szó szerint elhangzanak.

Így történt ez a West End KFC éttermében is, azonban képtelenek voltak teljesíteni a kérést és visszafizetést vagy javítást kértem. Visszafizetést kaptam.


A Móricz Zsigmond, és mint megtudtam a West End KFC-n kívüo eddig azt tapasztaltam, hogy MINDENKI probléma mentesen kiszolgál.


Kedves diszpécser, remélem tud még követni, mert most jön a lényeg, hisz érdekelheti, hogy mi az a rendelés amit elutasít 2 étterem is.


Máris mondom,szó szerint:


"... Nah szóval, ha felkészült akkor vágjunk is bele. Kérnék szépen egy kupon Twistert, hozzá +2 csíkot, de most figyeljen kérem, a csíkot A TWISTERBE KÉREM RAKNI, de várjon mert most jön az amiért a Móricz nem szolgál ki, de nagyon remélem, hogy önök meg tudják oldani, ahogy minden más étterem. Szóval kérek bele kizárólag +2 adag RESZELT sajtot. Ez fontos hölgyem, mert tudom, hogy lapka sajt jár extrában, de ha nek tudják reszelt sajtra váltani akkor nem kérem a rendelést, továbbá ha a 2 csíkot nem bele teszik, hanem külön adják, akkor sem kérem a megrendelést, szóval kérem hölgyem pontosan így legyen szíves átadni a konyhának, köszönöm szépen"



A fenti sorokat szó szerint minden egyes étteremben és rendelés előtt elmondom.


A Móricz Zsigmond éttermük az üzlet szabályzatra hivatkozva nem hajlandó teljesíteni a rendelésemet, a West End a tortilla korlátozott mérete miatt nem hajlandó teljesíteni a megrendelésemet mondván "nem fér bele 4 strips".


Kedves diszpécser, remélem még mindig olvas, tudom hosszú de már a végénél járunk, köszönöm türelmét ha idáig már eljutott.


Szóval... Kérdem én, a vendég, vagy a szabályzatuk a fontosabb?


Miért van az, hogy tényleg, a Deák Tér, a Keleti, a Budaörsi KFC meg tudta csinálni gond, vitatkozás nélkül a rendelésemet TÖKÉLETESEN de a Móricz képtelen teljesíteni a kedves SZABÁLYZATRA HIVATKOZVA?


Ha az a szabályzat valósan annyira kőbe vésett lenne, akkor egyetlen étterem sem teljesítené a kérésem, de úgy érzem ez nem így van. A vendég rendelése a szabályzattal komprumisszumban állhat bizonyos esetekben, s ezt sok étterem úgy látom tudja is, de a Móricz nem!


Nah, elérkeztünk a végéhez.

Végezetül azért írtam, hogy adjanak a dilemmára magyarázatot, és oldják meg, hogy a Móricz Zsigmond és immár a West End is telljesítse a vendég apró kérését.


Köszönöm kedves válaszukat



2021. márc. 8. 18:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
96%
Ezt még olvasni is fárasztó...
2021. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%
Igazi gyökér vagy. Sok ilyen ember van sajnos, aki azt hiszi, hogy mivel ő a vendég ezért bármekkora péniszt letolhat a másik torkán. Már ott elszomorodtam, hogy heti négyszer jársz a KFC-be, aztán meg azon, hogy a nyomorúságos életedben ilyenekre van szükséged, hogy valakinek érezd magad.
2021. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Kérlek ne monjatok ilyeneket.

Nem én vagyok a góré... Hát nem olvastátok el a bejegyzést?

Nem azért vagyok elégedetlen mert nem szolgálnak ki, hanem azért mert többségben van aki gond nélkül igen.


Ez akkor mit jelent?

Azt, hogy ha valaki akarja az megoldja.

A KFC meg tudja oldani a kérés teljesítést ám van aki megtagadja.


Ha mindenki megtagadja azzal nincs baj, elfogadom, hogy ez a szabály, de mivel többségben van aki igen az úgy már zavaró. Még azt sem tudom mondani hogy aki elfogadja az kivételezik velem, mert ha csak 1 étterem fogadja el az kivételezés de ha rögtön szinte mindenki akkor ott van a gond aki elutasít és nem nálam.


Nem gondolod?

2021. márc. 8. 19:02
 4/39 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a Hommárról vagy máshonnan loptad?
2021. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a baromság?
2021. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Én már a stílus miatt eltanácsolnálak a helyükben, függetlenül attól, hogy mennyit variálsz.
2021. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Sehonnan nem loptam, és nem mondom bunkón.. Sőt... Végig mosolyogva, Igyekszem meg mosolyogtatni a hölgyeket/urakat akik felveszik a rendelést és lazán leadni az igényeimet... Ha látnátok engem akkor szerintem habár most azt mondjátok bunkó stílus, a valóság hogy szerintem viccesen adom elő mert mindig sikerül valamilyen mosolyt előcsalnom belőlük.


Szóval én ahogy elmondom az igényeimet, mindig viccesen mondom el. Ne gonoszkodjatok már velem.

2021. márc. 8. 19:14
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
továbbá, végezetül....szép kis hivatalos levél. egy levélben a főnöknek elfogadható lenne, de így élő nyelvben így előadni mint egy betanult szöveget... valószínűleg megállt bennük az ütő.
2021. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
97%

Gyógyszereket kéne szedni öregem ..

Apámnak kocsmája volt,az ilyeneket nem eltanácsolta,hanem kitiltotta,aztán ha visszajött szórakozni jól hátba is vágta :D Neked eddig szerencséd volt :D

2021. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Nah 8-as,ebben van igazság.

Annyiszor mondtam ár el pontosan ugyanezt a szöveget melyet már elsőre is én találtam ki, hogy kívülről fúlyom.... De az, hogy Továbba, meg végezetül szót használok mégis miért annyira hivatalos?

Nem hivatalos csupán a legmélyebb tisztelettel illetem a kasszást.

2021. márc. 8. 19:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!