Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ma (vasarnap) bepanirozott...

Ma (vasarnap) bepanirozott csirke maradhat holnapig a hutoben vagy inkabb fagyasszam le?

Figyelt kérdés
Ma tul nagy adag keszult igy a maradekot holnap sutnem ko. A tojas miatt nem lesz valami baja holnapra? Vagy ez inkabb akkor allna fent ha legalabb 2 napig allna a hutoben?
2021. márc. 21. 20:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Sutnem ki*
2021. márc. 21. 20:51
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem a tojas miatt lesz baja, hanem az allott panir kiszarad ... sokkal kemenyebbre sul es lemezesen fog letorni rola a panir. Persze igy is eheto lesz, de egyaltalan nem ez lesz a legobb tanyerod, ahogy mondani szoktak :)
2021. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Ne fagyaszd.

Mi is így csináljuk, amit nem sütünk meg mondjuk ma -mert érdeklődés hiányában nincs rá szükség, vagy valaki a munkája miatt nem ér haza időre -eltesszük másnap ebédre.

Én mondjuk nem vettem észre, hogy kiszáradna. Tálon van a hűtőben, arra egy nylon zacskó van húzva, vagy folpack.

2021. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lefedve semmi baj, holnap ugyanúgy kisütheted, nem lesz száraz, ugyanolyan lesz.

/Mi is szoktunk ilyet/.

2021. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan tedd a hűtőbe. Anyukám szokott este bepanírozni húst, hogy mikor másnap hazaérnek munkából, már csak ki kelljen sütni.
2021. márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell lefagyasztani, holnapig a hűtőben semmi baja nem lesz. Én is szoktam így, van mikor direkt sokat csinálok, hogy 2 napra elég legyen, de ne kelljen duplán fáradni az előkészületekkel. Ilyenkor a maradékot lefóliázom és mehet be előkészítve a hűtőbe. Másnap meg kisütöm frissen és se az ízén se az állagán nem lehet érezni, hogy előtte lévő nap volt panírozva.
2021. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne fagyaszd meg rosszabb lesz.Forgasd újra zsemlemorzsába mert gondolom megszívta magát.
2021. márc. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lefagyaszthatod. Én is szoktam úgy, hogy nem sütöm ki az egészet, hanem lefagyasztom, ha sok. Sőt, a kisült rántott húst is szoktam fagyasztani, és még semmi baja nem lett egyiknek sem.m
2021. márc. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!