Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Romlott lenne a kókuszdió,...

Romlott lenne a kókuszdió, vagy alapból ilyen rossz?

Figyelt kérdés
A Spárban vettem egy kicsit kóstolásra. A lé sósan kókuszos,nekem nulla élvezet.A húsa pedig vegyszerízű. Én nyúltam bele, mert ha ilyen rossz lenne, akkor, mi benne az extra?!

#kokuszdió
2021. márc. 27. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Ez alapból ilyen, amit te kókusznak hiszel (pl. Bounty csokiban) az a kémia és a vegyipar csodás összefogásának eredménye.

Jó a marketingje a kókuszdiónak és nálunk nem is olyan felkapott, ezért lepődhettél most meg.

2021. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem igaz!

Az mar romlott lehetett.

Finom edes a kokusznak a leve es a kokusznis

2021. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
A barna érett kókuszban lévő lötty az már savó, azt nem isszák mert rossz az íze és hasmenést okoz. A fiatal kókuszból szokták a kókuszvizet meginni az tele van vele. Amúgy a barna érettnek frissen bontva olyan ízének kellene lennie mint a dióbélnek enyhe kókuszos beütéssel, aztán ha kiszárítod akkor kicsit kókuszosabb de nem olyan mint az itthon kókuszreszelék fantázianév alatt forgalmazott ipari hulladék. Amit vettél jó eséllyel romlott, mert nem fogy olyan gyorsan a boltokban, kívülről meg nem látszik ha romlott így hónapokig ott rohad.
2021. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Hát én édes levet még nem ittam kókuszból. Van egy jellegzetes íze, de nem az édes volt jellemző, de nem is a sós.
2021. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

A kókuszlé íze se nem édes, se nem sós. Jellegzetes íze van, a húsa pedig finom édes. Én ettem érett kókuszt a hazájában, annak édes íze volt belül. Sőt, itthon is vettünk, az is édes volt. Bár az sem ma volt. Amit te vettél, az bizony romlott volt, barátom. Jobb, ha kidobod.


3-mas a kókuszreszelék az kókuszreszelék, nem ipari hulladék. Látszik, sosem használtál még kókuszreszeléket. XD

2021. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%

5

Nem. Semmi köze a kókuszhoz, aromával felturbózott hulladék.

2021. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Édeskés kókuszos íze van a lének a húsának is, bár szárítva az igazi.

Amit te vettél már romlott volt.

2021. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Hasznos volt.
2021. márc. 27. 20:03
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Mi régebben vettünk mindig a Tescóban, bár abban nem volt kókuszvíz. (Azt még gyerekkoromban ittam és az isteni finom, édes). A tescos sosem volt finom, semleges alapízű, semmilyen ízű a húsa. Fúj, sosem ízlett. Pedig a kókuszt ami a Rafaelloban meg a csokikban van azt imádom.
2021. márc. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer ettem kokuszdiot de semmilyen íze nem volt ,se mangonak .úgyhogy én maradok a banán,mandarin,meg néha narancs ,meg gránátalma .ezek legalább finomak.
2021. márc. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!