Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ezt most hogy kell érteni egy...

Ezt most hogy kell érteni egy ételes doboz hátán?

Figyelt kérdés
Vettem ilyen szívószálat, amiben van valami édesített cucc és tejjel kell inni (ha valaki nem tudná mi az: [link] ) és ezt írja a doboz hátán: “All straws are biodegradable and well portioned. Perfect for breakfast and as a snack.” ; Azthittem ez azt jelenti, hogy a szívószál ehető, miközben nem az. Szerintem ez egy kicsit félreérthető, hogy pont mikor maga a szívószálról beszélnek akkor odaírják melléje, hogy tökéletes egy reggelire vagy egy nasira.

2021. máj. 16. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha ezzel iszod a tejet, nem pedig a műanyag szívószálat eszed meg 🤦‍♂️
2021. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
A kötelező marketingszöveg ugye a biológiailag lebomló műanyag... De teljesen jogos, akkor miért nem olyat készítenek, hogy megehető? Ez így ebben a formában tényleg vicc, ahogy írod te is.
2021. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Kicsit esetlen a fogalmazás, de azért a probléma így is nagyobb részt az angoloddal van.
2021. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Nincs ember a Földön aki ugyanezt hinné...
2021. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Itt inkább az a probléma, hogy nem beszéled elég jól a nyelvet
2021. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!