Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a kedvenc japán csokitok?

Melyik a kedvenc japán csokitok?

Figyelt kérdés
Mit ajánlotok?

2021. jún. 27. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A különleges ízű Kit-Kateket.
2021. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán bírom az ázsiai ízvilágot, úgyhogy nekem a Pocky csokis rudak. Pedig lelkesen vásároltam a Sakuraco-tól is komplett csomagokat, de nem ízlenek nekem sajnos, ezért maradok az európai ízléshez is közel álló dolgoknál.

[link]

2021. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kolléganőm járt Tokióban egyszer és ő hozott nekem egy bonbont, Tsuwamono volt a neve, a doboza még mindig megvan mert nagyon szép. Nagyon finom is volt.
2021. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoki, de, amit a japánoknak gyártanak cola ízű pez cukor nagyon finom. Sokkal puhább és omlósabb, mint, amit nekünk európaiaknak gyártanak.
2021. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Pocky, zöldteás Kit Kat.
2021. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Apollo, meji különféle táblás csokiai is finomak. De a meji nagyon jókat csinál, apollot is ők gyártyák. Persze a közismert pokky-t is szeretem, de apollo a favourite.
2021. júl. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-os Meijiből én a puddingjaikat imádom nagyon. Meg mondjuk bármi mást is, mert nagyon jó márka.
2021. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!