Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Gulag kényszermunkatáborba...

A Gulag kényszermunkatáborba vitteknek mik voltak az "ételeik"?

Figyelt kérdés
Próbáltam utána járni kevés sikerrel. Esetleg idényhezhez kötve miket keptak? Recepttel!

2021. júl. 3. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Leginkabb levesnek csufolt valami, inkabb koszos viz, egy nagyon pici darab krumplival vagy azzal se. Es persze kaptak kenyeret is neha, ha volt.
2021. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Ebben a videóban megtalálható erről is sok információ:

[link]

2021. júl. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem véletlenül haltak éhen száz ezrek. Ahogy #1 írta.
2021. júl. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Kenyér max ha már megromlott, a szovjeteknek se jutott sok élelmiszer, nemhogy a foglyoknak.
2021. júl. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi 2. valóban értékes infókkal látott el a videó. Megkérdeztem volna h a tanárnő aki a néni mellett ül crackezik vagy mit művel, hogy ilyen a szeme alja dehát pécsi a videó; nincs több kérdés.
2021. júl. 4. 07:50
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem kene ennyire eloiteletesnek lenned, lehet, hogy beteg, vagy genetikailag ilyen a szeme. Nekem is van olyan baratnom, akinek annyira sotet karikas a szeme mar gyerekkora ota, hogy ilyet meg nem lattam soha. Neki ilyen, 6 eves kora ota ismerem, mar akkoris ez volt. Szoval ne itelj kerdezo, minek? :)
2021. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a "dehát pécsi"-t, mégis hogy gondoltad? És pontosan milyen receptet akarsz, te barom, a fekete kenyér, a rozs/zab kása, vagy a valamit visz a víz recepje érdekel? Gyere át Pécsre nyugodtan, itt nagyon jó a receptet ír fel neked a pszichiáter!
2021. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Megkérdeztem volna h a tanárnő aki a néni mellett ül crackezik vagy mit művel, hogy ilyen a szeme alja - előítéletes majom.
2021. júl. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fiam kisbarátja 2 hetet tölt itt nyáron. Valami találó étel után keresek és nincs kedvem többkötetes könyveket elolvasni h mivel bűntessem. Nagyon szívesen átmegyek pöcsre jó szubmediterrán klíma korrupt rendőrökkel nyami xd
2021. júl. 12. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!