Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ettetek már kecskesajtot? Ha...

Ettetek már kecskesajtot? Ha igen, akkor milyen volt? Finom?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 14:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés dolga, én a szagát nem szeretem de az ízét igen
2021. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A kenhetően lágy kecskesajtot imádom, magában szoktam bekanalazni. Ettem már keményebb, érlelt sajtot és kecskecamembert-t is, azok nem győztek meg annyira, de azért finomak voltak. Kóstold meg őket, a véleményeink alapján nem fogod megtudni, hogy melyik milyen ízű.
2021. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem, pedig egyébként gyakran eszem erősebb ízű sajtokat is. Esetleg salátában elvegyülve elmegy.
2021. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Napi szinten eszem, kecskesajt kemény és puha, kecsketúró, kecskekörözött, kecskejoghurt, kecskevaj..én imádom :)

De a férjem rosszul van tőle.

2021. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Túl karakteres az íze nekem
2021. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
Én sem szeretem, de csak mert tudom, hogy a kecske megeszik bármit. Konzervdobozt, cigicsikket. Az vagyok, amit megeszek és amit a kajám megeszik.
2021. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%

Ettem , megtetszett és szerettem , akkor az ízesített volt jó,a natúr tömény volt.

Most én is készítek és az is megeszi, aki undorodott eddig tőle!

Véleményem szerint nagyon tartás függő az íz. Nincs bakkecskénk , csak hozunk ha kell (na azok a büdösek!) nem veszik át lányok a szagot , szabadtartásban vannak, nem (csak) takarmányon (semmi táp,csak kukorica, árpa stb).

Szaga nincsen még a tejnek sem. Aki nem tudta hogy kecsketejet iszik nálunk, az nem gondolta volna, így a sajt is teljesen élvezhető, mint dolgozni vele,mint fogyasztani.

Szóval ha egyik helyen nem tetszett , akkor ne tegyél a dologra pecsétet, próbáld meg máshol!

2022. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!