Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kiolvasztott darált hús...

Kiolvasztott darált hús meddig áll el a hűtőben? Egy napig nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2021. aug. 12. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem Spar Budget, akkor egy napot kibír.
2021. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja
2021. aug. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem lesz baja
2021. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja, még a Sparos budgetesnek sem.
2021. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösziii! Érdekes tényleg a Sparos húsokkal mindig befürödtem. Szinte minden hónapban sikerül romlottat hazahozni pedig még lenne pl 2 napja. Nem is veszek már ott...
2021. aug. 13. 12:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, én meg mindig a Sparban veszek húst, és eddig még sosem romlott meg egyik sem. Fura, nem?
2021. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne elöre csomagoltat vegyél, hanem a húsos pultnál daráltass le abból a húsból,amiből akarod.
2021. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem több napig el szokott állni akár és megromlani sem szokott gyorsan. ahogy megvetted és hazaviszed egyből felbontod és ha nem büdös, akkor nyugodtan tedd be a fyagyasztóba, vagy pár napig nem lesz baja.

ha elkezd romlani az lassan megy végbe . ha csak egy picit szagosabb az még elmegy,tehát ha nem tudod eldönteni,hogy büdös vagy nem,akkor még biztos jó, csak jól át kell sütni, főzni. én csak akkor dobok ki élelmiszert,ha tényleg effektíve büdös.

az a tapasztalatom, hogy nem okoz problémát némi stik.

2021. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!