Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit tudok reggelizni, amiben...

Attila Bé kérdése:

Mit tudok reggelizni, amiben sok kalória van, sokáig kitart, és nem hányom ki (gyomorfekélyem van, gyógyszert is kapok rá, de nem szedem)?

Figyelt kérdés
2021. szept. 26. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szedd a gyógyszered...!


Az olajos magvak igen kalóriadúsak, pl. dió, mandula, kesudió, mogyoró...

2021. szept. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
zabkása
2021. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bánatért nem szeded be a gyógyszert? Mit vársz? Hogy majd magától elmúlik??
2021. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Pacalporkolt, veloscsont piritossal, vagy a koromporkolt is tok szuper!!! :) Ha ilyet reggelizel es bedonsz ra egy-ket paleszt, egesz nap tudsz kapalni (akar meg az irodaban is) :)))
2021. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A gyógyszertől nem fog elmúlni, viszont minden gyógyszernek sok mellékhatása van, csak akkor szedek gyógyszert, ha nagyon muszály
2021. szept. 26. 20:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra sem értem, hogy miért fontosabb az életednél az, hogy esetleg fosat vagy böfögtet a gyógyszer mellékhatásként. Felfogtad-e, hogy mi az a gyomorfekély? Saját magadat emészted meg, mert egy darabon megsérült a gyomrod fala. Jelenleg nem védi ott semmi, ezért olyan, mintha tiszta kénsavba áztatnád a kezed. Előbb-utóbb bizony feloldódik a csont is benne.. Ha nincs ami bevonja a sebet, perforálódni fog a gyomrod (kiszakad a zsák) és a tartalma szétmarja a többi belső szerved.

És most muci, ne akarjál okosabb lenni az orvosnál, hanem szedd be, amit ezért kaptál, hogy ne halj meg kínok között! Ugyanis addig mindent ki fogsz okádni, így kiszáradsz és abba halsz bele. Lehet választani.

2021. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Minden gyógyszert a haszon-hátrány elv szerint választanak ki a beteg számára. Nyilván a hátrány, ami az esetleges mellékhatásokat jelenti, lényegesen kisebb a haszonnál, ami az egészséged javulását szolgálja. A betegtájékoztatót, amit a gyógyszerek mellé csomagolnak, pedig nem érdemes elolvasni. Ezt leginkább ügyvédek és nem gyógyszerészek állítják össze, mégpedig azért, hogy a gyártó védje magát az esetleges perek ellen, mondván, ők szóltak!!!
2021. szept. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem fosat, vagy böfögtet, hanem szétcseszi az izületeket (ez nincs a betegtájékoztatóban, de én tudom, a laxatívumok mellékhatásánál sem írják le, hogy végbélrákot okoz, mert akkor senki nem venné meg.). Amúgy az orvos nagy szakérteleméről annyit, hogy tőlem kérdezi meg mindig, hogy mit írjon fel (már kábítószert is írt fel körzeti, mert vele ellentétben, én pontosan tudom, hogy minek mi a hatóanyaga). Ha eddig nem volt bajom abból, hogy már 10 éve nem szedem a gyógyszert, nem fogom most elkezdeni. A jó gyógyszereket amúgy betiltják (Venter tabletta, de állítólag már granulátum sincs a patikákban, de az nekem nem jött be). Ha rendesen kajálok, nem emésztem meg magam.
2021. szept. 28. 13:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy miféle divat lett a háziorvosokat savazni.Fogalmatok sincs attól, hogy milyen kemény biokémia, gyógyszertan(hogy az anatómiáról és egyebekről ne is beszéljek)tanulmányok,szakmai gyakorlatok, szakvizsga előzi meg, hogy valaki háziorvos lehessen, akkor még arról nem is beszéltem, hogy ez nem egy állás, ezt az állást meg kell vásárolni több millió forintért. (Kérdező, te fizetnél azért mondjuk 6 milliót, hogy hegesztőként dolgozhass-mondjuk nyugdíjas korodig havi kb 400 ezerért?)Természetesen mindenki saját maga dönt az életéről, ha hülyén, ahhoz is joga van. Csak az az érdekes, hogy senki nem azt mondja, hogy jaj, de hülye voltam, hanem azt, hogy jaj, de hülye az orvos.El kellene egy kicsit gondolkodni a dolgokon.
2021. szept. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!