Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet venni extra csípős...

Hol lehet venni extra csípős instant levest?

Figyelt kérdés
Debrecenen belül keresném ezt a helyet és fontos lenne az is, hogy külföldről (Kína, Japán, stb.) származzon.

#leves #Debrecen #csípős #Csípősleves
2021. szept. 30. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kínai kisboltokban nézted?

Egyszer ott sikerült vennem (igaz Pesten) pont ilyet:

[link]


Ehetetlenül csípős volt számomra. Ajánlom ha nagyon nagyon csípős tésztát akarsz.

2021. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van pl. a Bem tér - Péterfiánál egy keleti bolt, ott lehet hogy kapsz.

De vannak ilyen alap-boltok a belvárosban is, és az Auchanban is van keleti-kaja részleg!

2021. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ázsia center, K-Food
2021. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mansour ***** válasza:
100%
Nekem is az ilyen koreai volt a legcsípősebb, amit valaha ettem. A első 5-6 falatot alig bírtam lenyelni, aztán lassan hozzáedződtem, és a vége már egész jó volt...
2021. okt. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megveszem amit kapok és teszek bele csilicseppet.
2021. okt. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit az első linkelt az az egyik legcsípősebb zacskós leves. Régen az volt a top, de ugyanez a márka azóta 3x-os verzióval is kijött, azóta az az. Ha a csípősség a lényeg, akkor a Samyangot kell venni, a fekete vagy sötétpiros csomagolásúakat.


Ez egy érdemi riválisa a 2x Samyangnak::


[link]


Ez tán még erősebb is, de jóval ritkábban elérhető itthon:


[link]


Japán tésztalevest Magyarországon nem nagyon kapsz, kb. fele-fele arányban vannak kínai és koreai termékek az "igaziak" között.


Hogy Debrecenben ilyet hol kapni, az passz. Ha Budapesten jársz, akkor Dunapanda Kőbányán, illetve a Rákóczi téri kínai szupermarket a két javaslatom, mindkettőben óriási választék van.


A Dunapandában érdemes beruházni ezekre (még ott is csak az alsó 3-at láttam):


[link]


Marha drága ahhoz képest, hogy zacskós leves (1300 körül), de számtalanszor meg lettek választva a legjobb zacskós ramennek, jó okkal. Kókusztejport is adnak hozzá, amitől eszméletlenül finom, selymes ízű lesz.


Jópár budapesti ázsiai étteremben ettem rosszabb leveseket több pénzért, mint ez.

2021. okt. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mansour ***** válasza:
100%

Olcsó kategóriában a Vifonnak is van egy átlagnál csípősebb levese: [link]

Vagy legalábbis régebben az volt, mostanában már erősen visszavettek a csípősségéből, már csak átlag csípős szinten van. Egy kis chilivel rá kell erősíteni.

2021. okt. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!