Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szeretitek a ropit, perecet?

Szeretitek a ropit, perecet?

Figyelt kérdés

Én amióta egy ropit és perecet gyártó üzemben dolgozok és látom hogy készül, milyen körülmények között, azóta nem eszek és amúgy sem valami nagy cucc.

Sokkal finomabb pl. a csokis perec vagy a különböző ízesítésű ropi. (fokhagymás, sajtos)



2021. nov. 14. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Köszi, most már én sem fogok enni :D gondolod a többit amit felsoroltál, más körülmények között gyártják?


Amugy sosem szerettem, száraz vagy száraz+agyonsózott.

2021. nov. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem csak azok finomabbak és igazad van, száraz és sokszor agyonsózott vagy só nélküli.
2021. nov. 15. 00:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ropi és ropi na meg perec és perec között is van rengeteg különbség. legalábbis ahogy én észrevettem azért hatalmas különbségek tudnak lenni ízre is, alakra is, na meg hogy mennyire kemény vagy puha stb.
2021. nov. 15. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Igen, szeretem.
2021. nov. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Egyetlen dolog ami minél olcsóbb annál finomabb. A 100 forintos Nógrádi nálam mindent visz.
2022. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!