Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Jacobs Milka mogyorós...

A Jacobs Milka mogyorós cappuccino-ról, valamint a Beanies mogyorós instant kávéjáról szeretnék olvasni tapasztalatokat, véleményeket! Íz, illat, hab stb.?

Figyelt kérdés
A Mokate mogyoró ízű cappuccino-ját kívántam meg nagyon legutóbb, amikor egy vendégemnek készítettem belőle egy csészével. Isteni illata volt, de sajnos én nem ihatom a cöliákiám miatt, mivel glutént tartalmaz, ugyanúgy, mint a La Festa és a Spar mogyorós termékei is.

#instant #mogyoró #cappuccino #Jacobs Milka Hazelnut #mogyoró ízű #Beanies
2022. jan. 16. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akkora ervagas az ara, vedd meg es probald ki. Szerintem nem kell ezt tulbonyolitani :D
2022. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Baileys-es és a mogyorós már túl édes, de a sima Milkás nagy kedvenc. Csak az a baj vele, hogy a nagy boltok 8-as kiszerelést drágán árulnak és sokkal nagyobb dobozos ugyanannyi áron kevés kínai boltban van.
2023. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!