Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik áruházláncban a legolcs...

Melyik áruházláncban a legolcsóbb a sajt kilós ára?

Figyelt kérdés
bármilyen sajt érdekelne, kivéve a növényi sajtok...
2022. febr. 8. 01:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha okostelefonod van, töltsd le az "Akciós Katalógusok" nevű alkalmazást. Benne van az összes áruház összes heti akciós újságja. Ott könnyen össze tudod hasonlítani. A kérdésre így nem lehet válaszolni, mert nem jár az ember egyszerre az összes áruházban.
2022. febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Sajt? Milyen sajt? Millióféle sajt van...
2022. febr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelni szoktam az akciókat. Ha a sima trappista sajtra gondolsz, akkor a coop minden nap az egyik legolcsóbb -ami szerintem finom is-, de már ennek is 2000-2200ft körül van kg-ja. A tescoban, lidl-ben és a pennyben is ekörül mozognak az olcsóbb sajtok már sajnos. A lidl-be szokott lenni az xxl-es hét, én akkor szoktam a Gouda kilojat 1850ft körül venni. Ahogy az első válaszoló írja, tényleg érdemes az akciós újságokat böngészni.
2022. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!