Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen kenyér lehet? 0,5/...

Milyen kenyér lehet? 0,5/ 0,75 kg, szezámmaggal vastagon szórt, a tetején a vágás 'függőleges' és benne a tésztában napraforgómag. Tk vagy rozsliszt.

Figyelt kérdés

Van itthon egy kis darab kenyér, és ki szeretném deríteni hogy hol vehettem, mert nagyon ízlik

(egyszerre szoktam sokat venni, fagyasztani és kiolvasztani, ezért nem emlékszemí)


2022. febr. 13. 20:46
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocsi a minőségért ennyi maradt.

[link]

2022. febr. 13. 20:48
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Annyi helyre jársz vásárolni h nem 3mlekszel??
2022. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát ez a komment nem segített

a háztartásban 5en vagyunk, mind másfele dolgozank/tanulnak, másfajta boltok vannak útközben stb. hogy ki mikor és hol vette az 1000 féle lehet, ezért is kértem segítséget, aminek nagyon örülnék

2022. febr. 13. 22:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kinezetű kenyer kb mindenhol van.. lidlben is lipótinal és egy csomó kisebb peksegben is.
2022. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

végignéztem lidl, lipóti, jókenyér teljes kenyérkínálatát. vgay szórnak rá msát szezámmagon kívül is, vgay keresztbe van bevágva a teteje és nem hosszába, vagy szeletelt (ez meg nem)

de ksözi a tippet

2022. febr. 13. 22:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Lidl sokmagvas veknije. Mi csak ezt vesszük, felismerem.
2022. febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

6: én is arra tippeltem, de azt írja, hogy nem....


Kérdező! A családtagjaid se emlékeznek rá, hgoy hol vásároltak és mit?

Fura....

2022. febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek!

Veszek legközelebb a lidlben ilyet és megnézem, ugyanaz-e. Elképzelhető, hogy kicsit más a honlapon a képen mint előben. Meg az én kis darabom lehet olyan volt ami pont kevéssé hasonlított.

2022. febr. 14. 11:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem úgy néz ki, mint a honlapon. 😄 6. voltam
2022. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!